Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A használt telefonról feltöltő...

A használt telefonról feltöltődhetnek a képeim az előző tulaj google fiókjába?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy huawei androidos okostelefont és az előző tulaj facebookja,gmail fiókja,minden benne volt. Visszaállítottam gyári állapotba,de így sem törölt mindent,vszeg azért adhatta el mert kicsit hibás.Most van okom félni,hogy megtudja az előző tulaj a facebook jelszavam, a gmail jelszavam,meg a képeim az ő gmail fiókjában kötnek ki?Azért a szexualitáshoz írtam,mert ha igen akkor nagyon ráb*sztam h vadidegen ki tudja kik belépnek a facebookomba stb... :( androidos izéje van amúgy

2015. jún. 5. 20:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gyári visszaállítás után a képek benne maradtak,akkor a google fiókja sem bizti h törlődött..
2015. jún. 5. 20:42
 2/12 anonim ***** válasza:
az előző tulaj ha te használod a tiédbe nem tud. csak te az öövébe
2015. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de itt az a baj hogy ha nem törlődik a google fiók a telefon belső tárolójából,még automatikusan feltöltődhetnek az én képeim az ő google képtárába és az már csak a jóindulatán múlik mit kezd vele...
2015. jún. 5. 20:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell leállítani az automatikus feltöltést?Sajnos hülye vagyok az okostelókhoz... :(
2015. jún. 5. 20:56
 5/12 anonim válasza:

A képek a galériában voltak? Akkor nem törlödnek. Csak a letöltött appok.

A fiok beállitásnál ptobáltad már? Akár a szinkronizálás letiltását. Ahol a telefon kéri a gmail fiokot ott átirni?

2015. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg újat amikor a visszaállítás után kérte,most akkor lehet,hogy a régi maradt,vagy csak akkor töltődhetnek fel az övébe ha be van jelentkezve?

A szinkronizálás utána gyárilag be volt kapcsolva,de én már utána csináltam képeket... Most mi lesz? :( Am Nagyon köszi a válaszokat... :)

2015. jún. 5. 21:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Heeeeeeeeeeeeeeeelp. :((((((((((
2015. jún. 5. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Régebben a lányomtól kaptam egy általa megunt telefont. Huawei volt. Nem akartam vacakolni a visszaállítással, így egyszerűen kivettem a pipát az ő fiókjától és az én fiókomnál volt bepipálva.

Az előző tulaj a te face fiókodat meg hogy a fenébe tudná használni?

2015. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy használhatja, hogy letöltődnek a jelszavak,stb... a google-re.
2015. jún. 6. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem törlődik? gyári visszaállítással minden törlődik.
2015. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!