Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A használt telefonról feltöltő...

A használt telefonról feltöltődhetnek a képeim az előző tulaj google fiókjába?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy huawei androidos okostelefont és az előző tulaj facebookja,gmail fiókja,minden benne volt. Visszaállítottam gyári állapotba,de így sem törölt mindent,vszeg azért adhatta el mert kicsit hibás.Most van okom félni,hogy megtudja az előző tulaj a facebook jelszavam, a gmail jelszavam,meg a képeim az ő gmail fiókjában kötnek ki?Azért a szexualitáshoz írtam,mert ha igen akkor nagyon ráb*sztam h vadidegen ki tudja kik belépnek a facebookomba stb... :( androidos izéje van amúgy

2015. jún. 5. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
neked van egy saját fiókod. Saját face jelszavas fiókod, stb. Ha az eladó az ő fiókját használja egy másik telefonban, a közelébe sem kerül a te fiókjaidhoz, és semmiféle jelszavaidhoz.
2015. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pedig a galériában a képek benne maradtak. :(
2015. jún. 8. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!