Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 100 ezer Ft-ért milyen...

Kb 100 ezer Ft-ért milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Függetlenül szeretnék telefont, nem nagyon értek hozzá, olyan helyről szeretném vásárolni ahol hivatalos márkagarancia van rá, mert már jártam meg bolti garanciával... Ilyen helyről melyik telefont éri meg legjobban vásárolni? Sony Samsung Nokia Microsoft jöhetne szóba.

Köszonom a válaszokat előre is :)


2015. jún. 6. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy úgy szeretnék telefont venni, hogy gyári bontatlan dobozzal, nem úgy hogy az akkumulátor sincs benne mint ahogy árukeresőn hirdetik...
2015. jún. 6. 17:58
 2/5 kérdező.. ***** válasza:

OnePlusOne

[link]

2015. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lumia 640XL LTE vagy ha tul nagy akkor sima 640 LTE... legvegso esetben talan Sony M4 aqua... Samsungot semmikeppen sem venneek... esetleg meeg Lumia 735, bar szerintem valamelyik 640el jobban jarsz
2015. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd be: partnerogsm.hu


na itt válogathatsz. egy év gari, bontatlan, hiánytalan készülék. és talán a legolcsóbb.asszem csak boltban. az eladó a szemedbe néz, nem a futár dobja át a kerítésen.

2015. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyiért Lumia 830 biztos van már, de lehet hogy néhol 930-at is kifoghatsz.
2015. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!