Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszabb távra tervezek telefont venni, vagyis leginkább phabletet, ezért most a Nexus 6 VS Nokia Lumia 1520 között vacilálok.

Most egy iPhone 4est használok, de nekem már túl kicsi és már öreg.

Szeretnék kipróbálni más rendszert is, nekem azt mondták,hogy a windows phone elég stabil, androidból meg csak a stock android a használható. Kérlek segítsetek. Véleményeket is írhattok.



2015. jún. 6. 17:57
1 2
 1/15 mogyoroali válasza:
20%

A Nexus gondolom valami kínai valami szóval egyértelműen Nokia.

A wp stabil egyszerű átlátható egyszóval jó.

2015. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
A Nexus az tudtommal nem rossz telefon, sőt az egyik legjobb és kb száz ezres kategória.
2015. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kérdező.. ***** válasza:
49%

A nexus az nem kínai és a legjobb androidos telefon...Sok tudatlan istenem...Nexus az a google referencia telefonja.

Szerintem nexus 6-t vedd,mert van olyan stabil és gyors mint a wp,de sokkal testreszabhatóbb és több alkalmazás elérhető androidra.

2015. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nokia! Amint kijön rá a WP 10 (nyár folyamán), sokkal több alkalmazás lesz rá mint most, és évek múlva is telefon lesz!
2015. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kérdező.. ***** válasza:
49%
A nexus is.
2015. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És amúgy ez stock android mennyivel megbízhatóbb,stabilabb mint mondjuk egy samsungon vagy sonyn lévő android?
2015. jún. 6. 18:31
 7/15 kérdező.. ***** válasza:
62%

Össze nem lehet hasonlítani,mivel a stock android a valódi,eredeti android ami rendesen van optimalizálva így stabil és gyors mint egy ios vagy wp.A nexuson van a legjobb android ami csak létezik mivel egyenesen a google-től kapja és kifejezetten nexusra van optimalizálva hisz ezeken tesztelik,fejlesztik a google-nél az androidot.

A gyártók fogják ezt a szűz androidot és átszabják,teletömik hülyeségekkel és nem optimalizálják,ezért van,hogy fagy,de eredetileg az androidnak nem kéne fagyni és nem is fagy.

Az első válaszoló az abszolút hülyeséget mond,azt sem tudja mit beszél a 4. pedig wp fanboy.

2015. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kérdező.. ***** válasza:
64%
Egyébként én nexus tulaj vagyok szóval tudom mit beszélek.Nexus 5-m van hihetetlen gyors,stabil és megakaszthatatlan.Amióta megvettem a nexust,megfogadtam,hogy más telefont nem veszek csak nexust vagy stock androidos telefont.
2015. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mindegy melyiket veszed... vedd amelyik jobban tetszik, mindketto nagyon joo
2015. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
3-as: te pedig nexus fanboy vagy. Lehet, hogy többet nem vennél más telefont android helyett... Én meg soha többé nem vennék androidot, annyit csalódtam benne.
2015. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!