Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van az enyémen kívül olyan...

Van az enyémen kívül olyan telekomos Z1 Compact ami még mindig nem kapta meg az 5. 0 frissítést?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a Z-sek is megkapták már a telekomnál. Érdemes még várni vagy nézzek utána valami manuális módszernek?
2015. jún. 7. 02:49
 1/3 klt ***** válasza:

Én sem kaptam meg, de nem is töröm magam, hogy megkapjam.

Nekem 4.4.4 van rajta, és tök jól működik, kiszolgál.

Gyors. Nagyon :) Hosszú idő óta ez az első telefonom, aminél nem kell 2-3 másodpercet várni a híváslistára, hanem csak rábökök, oszt' ott van. Rábökök a névre oszt' hívja...

Zero waitstate :) (Pedig több, mint 400 név van a kontaktlistában, a híváslista meg csak automatikusan évül, nem törölgetem.)


És meg vagyok vele elégedve, és ezt az állapotot féltem.

Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy újabb szoftver ugyanazon a hardveren ne legyen lassabb.

(Ha mégis így van, akkor bocsi, de az eddigi tapasztalataim szerint ez a helyzet).

2015. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is jó, gyors, meg minden nincs vele különösebb probléma, de azért érdekelnének az új fejlesztések. Szerintem nem kell félteni a snapdragon 800at egykis androidfrissítéstől. Még ma is a felsőkategóriás hardvernek számít. Bár az 5.0t a sony a Z szérián kívül csak pár telefonra adta ki, most néztem az 5.1 listáját (ami nem sokban különbözik az 5.0tól) és jóval gyengébb készülékek is szerepelnek rajta (C3, M2) tehát nem igényelhet sokkal nagyobb hardvert. És írták is itt gyakorin hogy gyors az 5.0 nem lesz vele ilyen probléma.
2015. jún. 9. 11:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjött a frissítés tegnap. Minden tökéletes, semmi szaggatás semmi hiba. Nem kell félni tőle, nyugodtan felrakhatja mindenki.
2015. jún. 21. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!