Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég kaptam egy sony ericson...

Szabbika kérdése:

Nemrég kaptam egy sony ericson xperia e15i mobiltelefont, amin nem tudom a képernyő zárat kinyitni! Biztonsági kódot kér amit nem tudok! Kérdésem hogyan lehetne megoldani ezt, vagy milyen billentyű kombinációval tudok belemenni az android menüjébe?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A készülék lopott, szabadulj meg tőle. Vagy éppen te loptad és itt értetlenkedsz.
2015. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni? Nem mindenki érthet az okostelefonokhoz, az eladó nem foglalkozik a telefon gyári beállításainak visszaállításával, a vevő meg nem nézi meg mit vesz, mert nem ért hozzá. Nem feltétlenül lopott minden telefon.

PC Companionnal telepítsd újra, de lehet, hogy elég lesz egy gyári beállítások visszaállítása is, már ha tud ilyet a program.

2015. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A készülék nem lopott mert akitől kaptam sok embert megvenne kilóra, nem hiszem hogy lopta!!! Csak az a probléma hogy a képernyőzár valamilyen biztonsági kódot kér amit már elfelejtett mert rég használta, és mivel a képernyőzár aktív ezért a Pc Companion sem jó mert ahoz hogy ujra tudjam tenni a szoftvert át kellene kapcsolnom usb módra a telót, viszont mivel a képernyőzár aktív így ez lehetetlen számomra.Ezért lenne jó ha tudnám hard resetelni, csak nem tudom a billentyűkombinációját bekapcs gomb az tuti és még valamelyik csak nem tudom melyik!
2015. jún. 8. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a telefont, de hátha működik ennél a Sony telefonnál is: próbáld a bekapcsoló és a hangerő fel gombot nyomni kb. 10 másodpercig/3 rezgésig. Ekkor kikapcsol és mehet a PC Companion. Ha mégsem megy, akkor a Flashtool menni fog.
2015. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a flashtool megoldotta a problémát!!! :)
2015. jún. 9. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!