Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon? Nokia Lumia 735 vagy Apple iPhone 4s?

Figyelt kérdés
Van most egy telefonom egy Lenovo de egyszer kiverték a kezemből és azóta az érintőpanel nem mindíg jól működik és most le szeretném váltani. Melyik lenne a jobb választás? Vagy ha van még jobb tipp akkor az is érdekelne. A lényeg, hogy ne legyen túl nagy a készülék és elég jó kamerája legyen (mint pl a fentiekben).

2015. jún. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lumia! Az iPhone csak egyszerűen menő, de a 735 jobb, főleg hogy a 4S már régi és kissé elavult.


(De gondolom lesz itt néhány Apple-fan, aki egyből lepontoz! :D :D )

2015. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:

Lumia 735.

4s-t már lassan el kéne felejteni így 2015-ben.

2015. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 735!!! az iphone 4s nagyon nagyon nem jo hosszutavra, de mar rovidre se :D iphonet 5s alatt nem eri meg venni mar
2015. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Lumia kb. fele annyiba kerül (jól tudom?), 4G-t tud (jól tudom?), és egészen pofás kis darab.


Az iPhone 4s az Apple legszebb telefonja (a mai napig szerintem), de való igaz, hogy nem a legfürgébb jószág, nincs 4g, és limitált iOS funkciókkal bír (tehát nem tud mindent, amit az oprendszer igen). Viszont nincs "windows-ból".


Attól függően, hogy mire szeretnéd használni, alapvetően a Lumia a jobb választás. Én használok olyan felhőszolgáltatásokat (owncloud, zimbra), amik miatt a Windows platform kizárt, de ha ilyenekre nincsen szükséged, és megelégszel egy jóval szerényebb alkalmazás kínálattal, akkor mégis ez a jobb választás.


Minden más esetben a 4s (vagy egy 5-ös inkább, ha kell egy kis teljesítmény is).

2015. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!