Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s ára JÖVŐ nyárra...

Iphone 5s ára JÖVŐ nyárra várhatólag mennyit fog zuhanni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
iphone 4s ugye 3éves és a telekomban meg media marktban 80ezer ft... és 120körül volt 3éve
2015. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Jövő nyárra kb 24550 ft-ot fog esni az ár.
2015. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehetetlen hogy jövőre 150 legyen? Nem tudom hogy megéri e 180 ért megvenni, viszont jovo nyaron egy keszulekcseret szeretnek beiktatni, lehetoleg appelt:/
2015. jún. 8. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

180 ??

normális előfizetéssel (olyannal, ami nem túl drága) 150 körül megkapod, vagy használtan, jó állapotban 100 körül

2015. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Előfizetéssel tuti nem éri meg, az mindig sokkal drágább a végén (hűségidő, tarifa megtartási kötelezettség, szolgáltató függő telefon), mintha fognád, és beböknéd az Apple Store-ban, ahol a legdrágább.


Használtan iPhone-t venni orosz rulett. Még ha jóhiszemű is az eladó, kifoghatsz olyat, amire nem számítasz. Pl. egy japán import iPhone esetében jailbreak nélkül nem lehet elnémítani a fényképező hangját, ami baromi idegesíő dolog. Vagy olyan 5s-t sikerül kifognod, aminél cseréltek mondjuk Home gombot, de szakszerűtlenül és nem működik a TouchID. Vagy beázott, és eladáskor még éppen működik, csak pár hónap műlva adja meg magát. Kidobsz 100e Ft-ot a semmiért, max. lesz egy szép levélnehezéked. Mindezeket még személyes átvételkor sem nagyon fogod tudni ellenőrizni. Garancia nincs, biztosítást nem köthetsz rá, tényleg marhára megéri.


Kérdezőnek: ezt sosem lehet tudni, az 5s-nek korához képest jó hardvere van, elavultnak nem fog számítani, főleg a mai bejelentések után. Az iOS9-et nemhogy az 5s, a 4s is megkapja, ráadásul ha hinni lehet bizonyos forrásoknak, a 6 és 6plus potenciális vásárlói nem az 5/5s-t lecserélők, hanem azok az android/windows phone használók, akik csak azért nem vettek iPhone-t, mert kicsinek tartották a kijelzőt. Szóval ha ősszel nem kerül ki a "product line"-ból (vagyis árulják tovább), akkor nagy áresőre nem kell számítani. De persze az Apple ebből a szempontból nem annyira kiszámítható.

2015. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

így van, előfizetéssel inkább 6-ot éri meg, de ez persze igényfüggő. ha mondjuk hasznát vennéd egy havi 15ezres korlátlan csomagnak, akkor mindenképpen megéri.


használtat majd ősszel lehet TALÁN kifogni, ami jó kézből származik. én egészen jó helyzetbe kerültem, mivel még annó az iPhone 4-emet is egy olyan sráctól vettem, aki csupán újabbra váltás miatt adta el, majd 2 év múlva szintén tőle vettem egy 4S-t, amikor ő 5S-re cserélte.


az ilyen "törzsApple-ösök" telefonjai általában jó állapotban, kímélve vannak, szóval megbízhatóbbak, mint az ilyen "sürgősen pénz kell, de alku is belefér" típusúak.

én 100ért vettem 2 hónapja egy 5S-t, kivételesen ezt már nem az előbbi sráctól, ezzel már azért derültek ki kisebb hibák, közelségérzékelő nem jó, 10ezer Ft lenne iSamurai-ba a szenzorcsere...szerencsére annyira nem zavaró, hogy rászánjam magam, plusz nem is érne vele annyival többet a teló, mint amennyit ráköltök.


ha újban gondolkodsz, akkor jövő nyárra már találni sem fogsz 5S-t, elég valószínű, hogy ősszel az 5S-t kivezetik a piacról. helyette én az 5C utódját tudnám elképzelni, de az majd kiderül.

2015. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
már most is lehet 150ért venni. meg olcsóbban is. használtan meg ugye még olcsóbb.
2015. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!:)

Az a helyzet hogy én tényleg nagyon alap dolgokra használnám a telefont, és én igazából először 4st akartam szeptemberben venni, de azt mondják hogy az nem jó mert nem lesz támogatva(most akkor mégis lesz?) és emiatt kérdeztem az 5st, mert én ennyit sajnálnék egy telefonra, használtan annyira nem mernék venni, inkább újonnan egy 4s de akkor sem szolgáltatótól, hanem media markt stb.

2015. jún. 9. 04:56
 9/9 anonim ***** válasza:

új 4S-el alapvetően a lassúsága mellett a 8 gigás tárhelye az óriási probléma. 4-5 giga szabad helyed van, erre mire rárakod a legalapabb alkalmazásokat, néhány zenét, marad 2,5-3 giga, és ha kicsit többet akarsz fotózgatni, esetleg videózni, okoz bosszúságokat. ismerősöméket is próbáltam lebeszélni róla, de megvették, aztán most nemrég akartak koncerten videózni, és ott szenvedett vele, mert 10 mperc után kiírta, hogy nem vehető fel, mert nincs elég hely.


másrészt meg ezt 80ezer Ft-ért rablás megvenni, mikor a használtakat 35ért vágják utánad. ha találsz egy jó állapotút külsőleg, maximum egy akksicsere kell hozzá(5-7ezer Ft), esetleg egy home gomb csere(4ezer Ft), és még mindig nem költöttél rá 40-45ezret, mégis lenne egy kvázi új telefonod. de szóval egyébként sem ajánlom a 4S-t, nem tudni iOS 9-el milyen lesz.

2015. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!