Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit gondol az Apple WWCD...

Ki mit gondol az Apple WWCD 2015-ről?

Figyelt kérdés
én azon csodálkozom hogy még az iphone 4s is megkapja az ios 9-et. durva. az apple a legjobb a frissítések terén. bár ez eddig is nyilvánvaló volt. de ez számomra kicsit hihetetlen :D

2015. jún. 8. 23:59
 1/6 A kérdező kommentje:
WWDC pls.
2015. jún. 9. 00:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, elég durva, hogy megkapja a 4S a frissítést. Mondjuk nem értem, hogy miért lehet venni még mindig 4S-t, elég buta az aki megvesz egy 4 éves telefont, hiába kap frissítést..
2015. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem butaság az. Ez a legolcsóbb, belépő szintű iPhone. Ha valaki ismerkedni akar az iOS-szel, de nem akar rá sokat költeni, megteheti, majd pedig eldöntheti, hogy szereti-e ezt a rendszert, vagy sem, és vagy odébb áll, vagy beruház valami komolyabbra.


A WWDC nem volt egy nagy durranás, azon kívül hogy a Swift2 nyílt forráskódú lett, nagyjából mindent tudni lehetett előre, és azt is, hogy az új OS verziók most nem a "fícsörökkel" lesznek tele, hanem inkább megpróbálnak valamit kezdeni a visszajelzések által is megerősített stabilitási problémákkal (főleg OSX terén, ott elég katasztrófa, ami van). Najó, talán a Metal behozatala OSX-re üdítő lehet, majd meglátjuk.

2015. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ettől függetlenül mondjuk a forgalmazása nem igazán éri meg, pláne ennyiért. ha valakinek ennyi pénze van, elgondolkozik azon, nem-e jobb, ha inkább egy használt 5/5C-t vesz.


mondjuk aki nem fél a használt cuccoktól, annak 35-40ezerért végülis egy vállalható alternatíva a 4S(nyilván 16 gigástól felfelé), ha mindenképp az iOS-el szeretne ismerkedni.


különben gondolom mindenki számára meglepő, hogy megkapja az iOS 9-et, mondjuk ahogyan nézzük, tényleg nem olyan egetrengető a változás a 8-hoz képest, szóval nem kéne gondot okoznia neki.


magáról a WWDC-ről én is azt mondom, hogy kissé lapos volt, az Apple Music is olyan kötelező dolog volt, hogy bemutatják, de számomra nem túl meggyőző.

2015. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz on-demand lehetőség, akkor maradok a Spotify-nél. Nem egy nagy minőség, de útközben elég, ráadásul fele annyiba kerül.
2015. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

microsoft szalasztott el egy hatalmas piaci előnyt azzal, hogy a nokiától nem tartott igényt a mixradio-ra.

szerintem az az egyetlen olyan zene stream szolgáltatás, amivel akár előfizetés nélkül is van offline módja.

nyilván fenntartani reklámok nélkül elég drága úgy, de iTunes Radio is azért kezd eldurvulni, tavaly még csak 1-1 reklámblokk került bizonyos zenék után, mostmár nem ritka, hogy egymás után 2 is van.


szóval a lényeg, hogy ha jól tudom, deezer-en is csak a prémium előfizetéssel működik az offline mód, pedig jó dolog, főleg itt, ahol még mindig kiváltság a nagyobb mobilnetcsomag a többségnek.

2015. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!