Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Közel 1 hete szórakozik. Alig lehet lezárni a képernyőt, vagy 20× meg kell nyomnom a gombot. Ha lezárt, rögtön elkezd villogni. Feloldani mégnehezebb...

Folyamatosan lefagy, nem reagál semmire, kilép az alkalmazásokból, eltűnnek a képeim róla.

Kamerát 10/2-szer ha megnyitja...

Nem esett le, nem ejtettem vízbe, nem volt napon, semmi ilyesmi.

Mindennap töltöm, muszáj. Csak facebook messenger és viber van letöltve (vibert nem használom). A memóriája megtelt, azt jelzi, aztán egyszercsak eltűnik.

Egy éjszaka alatt, 40%-ot merül, pedig nem is fut rajta semmi.

9.hónapban van a telefon és xperia M2 típusú.


T-mobile-nál vettem, tervezem bevinni...


2015. jún. 9. 11:06
 1/2 anonim válasza:

SONY, kuka! nem lehet kezdeni vele semmit, csak Iphone, Samsung, esetleg CAT telefont vegyél! Próbálkozz teljes rendszervisszaállítással! Egyébként te azt csak hiszed hogy nem fut semmi! és köztudott(vagy nem) hogy a Viber kinyírjaa

az androidot!

Androidoknak napi min 2 restart, hetente víruskeresés. Vegyél egy galaxy minit, az nem csinál ilyet, nekem már 3 éve megvan, ütöm-vágom és "semmi" baja(IS-el kellett összeragasztani, de működik!)képernyője törhetetlen, pedig síma plexi. Nézz körül használttelefon oldalakon vagy vaterán, kb 5000Ft-ért lehet épet találni! A bekapcsoló gombot meg nem kell 20x megnyomni, csak te 20x nyomod meg mire reagál az elsőre, utána meg 20x lezárja és feloldja magát! szerintem sürgősen cseréld le! garanciális még? ha igen akkor vidd be és mondd meg hogy csinálják, meg és vszeg adni fognak egy másikat!(haverom egy SP-vel járt majdnem ugyanígy!)

2015. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, garanciás.

S3 minit cseréltem erre, mert beszart. Előtte csak kisebb samsungjaim voltak, de utáltam őket.

iPhone-t meg nem tudok megfizetni, részletre nem veszek.

(Barátomnak SP van, 2 éves, tökéletes, én is azt akartam, csak nem volt már.)

2015. jún. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!