Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki milyen telefont ajánlana?

Ki milyen telefont ajánlana?

Figyelt kérdés

Most váltottam WP-re, de nem jött be. Első baj vele, hogy hibás a fenyerzekelo szenzor. Magától változik a fényerő. A másik a béna alkalmazások.


Szóval megbántam és visszatérek az Androidra.


Szempontok:

- Legyen a képernyő minimum 5 hüvelyk/vagy nagyobb

- 5 megapixeles előlapi kamera/vagy jobb

- Android 5 szuper lenne és a fontos, hogy ne akadjon

- Bírja az új játékokat ( elég a 25-30 fps )

- Ha valami kínai márkát ajánlotok, akkor ne hasonlitson egy iPhone-ra, vagy más ismertebb márkára


Tud valaki ilyet, a számomra tökéletes telefont ajánlani?

Az ára ne legyen több 150 ezernél. Annyiért már autót veszek.



2015. jún. 9. 16:50
 1/7 anonim válasza:
32%
Elolvastam a szempontokat, de azoktól függetlenül azért ajánlanék egyet: az Alcatel One Touch Idol 2s-t.
2015. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nexus 5,Xiaomi Mi4,OnePlus One
2015. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
béna alkalmazások? nem telefonon kell játszani! akkor vegyél egy xboxot vagy Ps-t vagy gépet!
2015. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elozovel viszont egyet kell ertenem :D en nemtudom te milyen bena alkalmazasokrol beszelsz, teny h nincsenek fejlesztve annyira, de a play aruhaz haromnegyede hulladek alkalmazasokkal van tele droidon
2015. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ha játszani akarok akkor például egy konzolt kéne vennem, de azért néha jó telefonon is. Itt rengeteg gagyi játék van, meg klón (Pou->Mou, Flappy Birds->Happy Birds). Persze Androidon is! Az a baj, hogy kevés olyan fejlesztő van WP-re mint a Gameloft, ami minőségittud alkotni. Sajnos normális Soundcloud app sincs egyébként. Az IE erőlteti a bing-et (jó... ezt nem csodálom) de nem kötelező használnom egyiket se persze. Androidon az egyik legjobb böngésző az UC Browser, ami itt is van, de meg se közelíti a droidos verziót és ez igaz még jó pár app-ra (pl Instagram, Messenger).


Viszont attól hogy nekem nem jött be még tudom ajánlani másnak. Szóval aki vásárlás előtt áll az ne miattam gondolja meg magát. Azt még megjegyzem, hogy ilyen gyönyörű telefonom rég volt már. Utoljára az Xperia Ray volt ilyen szép. Egyébként pozitívum még, hogy a Facebookon a Microsoft Lumia Hungary nagyon segítőkész.


A telefonokat, amiket írtatok megnézem és Köszi a válaszokat!

2015. jún. 9. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
jo vegulis jogos amiket mondasz :) en kitarto vagyok jelenleg es varom a win10et :D
2015. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5,Xiaomi Mi4,OnePlus One,Nexus 6 ha találsz valahol 150 alatt.
2015. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!