Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videó felvételem hangja...

Videó felvételem hangja recseg, hogy tudnék rajta javítani?

Figyelt kérdés
Sokat járok koncertre és szeretek képeket videókat készíteni a telefonommal. Sony M2 telefonom van. Gondolom a hangos zenétől recseg a hang. Úgy vettem észre a gitárhangja szokott recsegni. Dob, ének, basszus ezek annyira nem. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet ezt orvosolni? (Vegyek jobb telefont vagy kamerát válasz nem érdekel) Esetleg próbáljam meg mikrofonos füllhagatóval? Vagy mondjuk utólag valami programmal lehet menteni a menthetőt? Viszont az hogy lehet, egyszer voltam koncerten ugyanúgy videóztam. Mikor visszanéztem, nagyon recsegett a hang. Nem töröltem le a videót valamiért és kb. egy hónap múlva megint megnéztem, akkor aránylag jó volt a felvétel és nem recsegett. Azért gondoltam, hogy megkérdezem lehetséges e még megmenteni a dolgokat. :D
2015. jún. 10. 17:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!