Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a fiam telefon...

Mit lehet tenni a fiam telefonjával? Rárakott egy rajzos zárat, viszont több hibás próbálkozás után, felhasználó nevet, jelszót kér.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni,ha ezeket nem ismerjük?
2015. jún. 11. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is tettem az enyémre. Azzal sem tudsz mit kezdeni...
2015. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hard reset esetén a telefonon lévő összes játék is törlődik?
2015. jún. 11. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, kivéve ami sd-n van
2015. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha van recovery, akkor a factory reset-el minden adat törlődni fog és gyári állapotba kerül vissza a telefon. Létezik bizonyos készülékeknél hard reset gomb kombinációkkal. Azzal ugyanezt a hatást lehet elérni. Létezik egy harmadik megoldás is, ha az USB hibakeresés be van kapcsolva. Gépről egy ADB nevű programmal rá lehet kapcsolódni a telefonra és ha szerencsénk van akkor lehet törölni a zár tároló fájlt. Recoveryből is fel lehet tenni egy zip fájlt, amivel törölni lehet. Az utolsó kettő megoldásnál semmi sem veszik el.
2015. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A felhasználónév és a jelszó az a telefonon beállított gmail fiók adataira vonatkozik. Gmail-en keresztül fel lehet oldani a telót, azt sajnos nem tudom, hogyan, mert nem volt benne részem még.
2015. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű akkor marad a Hard reset megoldás.
2015. jún. 11. 10:02
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Ezek a kódok úgy kifognak az embereken... Szörnyű. Le kell adni a talált tárgyat 8 napon belül. Ez a fiam/apám/kutyám/macskám duma eléggé átlátszó...
2015. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!