Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, telefont szeretnék vásárolni.

Jelenlegi készülékemet egy Samsung Galaxy S Advance-t szeretnék lecserélni. (Akinek van tudhatja, hogy ez a telefon csoda ha a hívás funkcióra képes) Amire én használom az szerintem elég alap. Netezés, Zene, Fotózás-Videózás, és persze a kommunikációs dolgok. Nekem a legfontosabb az, hogy ne fagyjon le. Mert ezzel a mostani Galaxyval szörnyű együtt élni. Ha már 2-nél több app van meg nyita lefagy, ha megnyitom a kamerát lefagy. (Ez még mindig a jobbik eset, mert most egy 4.4 kitkat cyanogenmodos rendszer van rajta. Ez előtt a jelly beannal még ennyire se volt használható.) Na és lényeg, hogy gondolkodtam egy LG g2-n. Ez mennyire érné meg? Van 1-2 ismerősömnek ilyen telefonja és elég jónak tűnt. Jó nagy kijelző, szép kamera, jó hangzás, ÉS NEM FAGY LE. És megkapta az 5.0-át. Ha ilyen készüléket vennék meddig kapja a frissitéseket? Hány évig tudnám rendesen használni? Mit gondoltok? Ez előtt az iphone-on is gondolkodtam, de rájöttem hogy nem. Ez nem nekem való. Világ életemben android párti voltam és sosem volt még apple készülékem. (nincs vele bajom, de nem az én világom) És az iphone-ba is azt tetszett meg, hogy nincs fagyás, megy rendesen semmi döcögés, az egyszerű menű. De még is csak 1-2 alap funkció nincs benne. Bluetooth vagy a könnyű szinkronizálhatóság stb stb. Igy hát letettem róla. Esetleg tudtok más készüléket ajánlani? (mindent meghallgatnék)


2015. jún. 11. 15:59
 1/9 anonim válasza:
Én Sony Xperia 2-t szeretnék venni :D azt hallottam jó fajta,meg nekem különösen jó,mert bírja a víz alatt,ütés és porálló. Szóval jól hangzik,és szerintem nem is drága :)
2015. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

csak olyat vegyél ilyen igényekhez amin stock droid van, na meg am csak olyat érdemes


Motorola Moto E 2015

Motorola Moto G 2nd Gen

Motorola Moto X

LG Nexus 5

Motorola Nexus 6


Ősz környékén jön ki új Nexus 5, meg valamikor új Moto X is szerintem érdemes lenne kivárni.

2015. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Attól függ mennyit szánsz rá ettől függetlenül samsung galaxy s5 mini nekem egy ilyen van ès egy fél ève semmi akadás nem volt vagy esetleg az s6:) az elégé gyors ès gyönyörű képeket készít meg még sorolhatnám de olyan telefont vegyél amit te jónak látsz:)
2015. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiába vesz olyat amit jónak lát ha később megfogja bánni ezerszer.
2015. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kérdező.. ***** válasza:
+1 ramnemetnemlel-nek.
2015. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért nem a full prémium kategóriában szeretnék telefont vásárolni. Mint hogy példának felhoztam a G2-t. Ilyesmi árban max egy kicsivel drágábbra gondoltam. :)
2015. jún. 11. 20:23
 7/9 A kérdező kommentje:

Szóval még jobban a g2 ről szeretnék tudni. :D

Vagy még nagyon kacsingaton az xperiákkal.

2015. jún. 11. 20:27
 8/9 anonim válasza:
Nekem is S Advance-m van és folyton laggol. Én megmondom őszintén, hogy Samsung ot nem vennék. Az LG-t nem ismerem, de a sony e4g elérhető áron van és a Microsoft Lumia 535-is jó.
2015. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kérdező.. ***** válasza:
Annyiért is ajánlottunk amennyit szánnál rá.Nem kell 200k-t kiadni egy prémiumos telefonért.100k-rt már jobbat lehet venni.
2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!