Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam elsősorban, de bizonytalan vagyok.

Blackberry passport/Classic. HTC one m8-9

Vagy esetleg iPhone 6.

Ha tudtok meg jó prémium kategóriás telefonokat akkor azt megköszönöm. Egyébként ti melyiket ajánlátok?

Illetve nektek mik a tapasztalaitok?

Válaszokat előre is köszönöm. :)


2015. jún. 7. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Blackberryt felejtsd el, kihalo felben van eppen :D Az iphone 6 jo valasztas. Androidbol a Nexus 6 a legjobb, ez hozza boven egy iphone szintjeet. WP-s telefonok kozul pedig a Lumia 930 vagy 1520. Ezek a legjobbak kb
2015. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
+1 az elsőnek.
2015. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat. Meg az lg g 3-4 néz ki jóna.

Egyébként azért néztem ki a fent leírt telefonokat mert azok egy kicsit elegánsabb, minosegibnek néznek ki a többitől.

Ezen felül pedig ugyanannyit tudnak.

Ha mar ennyi pénzt összegyűjtöttem akkor szeretnek olyan telefont amit nem minden utcasarkon látok vissza.

Esetleg ha megkérlek titeket akkor tudnátok nekem meg ilyeneket írni ?

2015. jún. 7. 21:19
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 6-t azt minden utcasarkon látsz?
2015. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lumia 930 vagy maar a 830 is eleg premium erzest ad azert :D olyan telefonokat nem fogok ajanlani amikkel meg csak az agybaj lesz rovid idon belul, barmennyire hiperszuper a hardvere...pl galaxy a szeria vagy alpha... ezeket neeee
2015. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van köszönöm szépen a válaszotokat.;)

A BB pedig megpróbálom elfelejteni. :D

2015. jún. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!