Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone hack játék?

Windows Phone hack játék?

Figyelt kérdés
Találtam ncore-on kismillió hack játékot windows phone-ra,letöltöttem gépre,és onnan rátettem telóra,de azt írja,hogy nem támogatott fájlformátum,haverom telefonra töltötte le,de neki sem engedi.Miért lehet ez,és hogyan telepíthetném wp-re a hack játékokat,mert nyilván nem fizetek az áruházban 1500 forintokat egy-egy játékért,mikor ott van torrenten,csak valahogy telepíteni kéne,hogy ne azt yrja,hogy nem támogatott formátum.Válaszokat előre köszönöm.

2015. jún. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kb sehogy nem fog menni :D
2015. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd ha a telefont is tudod hack-elni, akkor menni fog...addig meg fizess a játékokért, nem olyan húzós azért az az 1500...sőt, valami 500-ba se kerül...
2015. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és látod így várják hogy mégtöbb app legyen a store-ban...
2015. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha kismillió app,meg játék fenn vann torrenten,akkor biztos rá lehet tenni telóra,mivel arra van :D csak nem tudom hogyan,de ez a "lehetetlen" ez nekem hihetetlen :D jó az az áruház,de szégyen,hogy ami droidra ingyenes,az nálam 1300,meg 1500,vagy akár több/kevesebb ft.szeretem a wp-t,de azért ez mégis szégyen ez a pénzéhesség,meg mennyien fizetnek a játékokért,mikor fenn van ncore.on,de nyilván ők sem tudják feltenni telóra,mint én,de valahogy biztos lehet
2015. jún. 11. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénzéhesség? Pont az androidos telefongyártók esetében beszélhetünk pénzéhességről, ahol pl a samsung sorra dobálja ki a rosszabbnál rosszabb telefonokat, de az emberek mégis megfogják venni mert "jó" márka, és ezt kihasználják teljes mértékben. Jó hogy az alkalmazások ingyenesek, mert így is megéri nekik kidobni abból adódóan,hogy rengetegen használnak androidot és az ingyenes játékok nagy része is tele van mikrotranzakciókkal, játékon belüli vásárlásokkal ahonnan ugyanúgy jön a pénz. A WP most fogja élni talán a fénykorát, ha kijön a Win10. De az utóbbi időben is nőtt már a részesedése világszerte a piacon.


Amúgy nézz szét itt:

[link]

2015. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na abban egyetértünk,hogy a SAMSUNG és az Android sz*r :D

Szeretem a WP-t,csak azért mégis nem kéne fizetősnek lennie azoknak az appoknak,amik droidon ingyenesek,értem amit mondasz,és ezt a fizetős problémámat,ami a sóherségemből adódik kiküszöbölhetném hack.el,de majd szétnézek még.

2015. jún. 13. 06:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah,megtaláltam,elvileg ha letöltöma torrentet,ami xap. fájl,amit futtat a wp,akkor azt konvertálnom kell(nem tudom miért :D) a telóra wp power tools progival,amit letöltöttem,de az meg kéri,h töltsem le a visual studio ole 7.1-et,mert anélkül nem működik,szal most ez a problémám,ha vki tud biztonságos linket,ahonnan ezt letölthetném,az jó lenne :D
2015. jún. 13. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!