LG G3 vélemények?

Figyelt kérdés
sziasztok, most fogok új telefont venni már vagy 1 hónapja ki néztem. de az a kérdésem hogy nektek mi a véleményetek róla? elore is koszonom!:)

2015. jún. 11. 19:51
 1/7 kérdező.. ***** válasza:

Nem éri meg.Laggol a telefon a kijelzője miatt.

OnePlusOne/Nexus 5/Lumia 930/Moto X 2014-et vedd.

2015. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. De én hozzátenném az S5-öt is!
2015. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Az s5 a közelébe nem ér azokhoz a telefonokhoz.
2015. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 napja vagyok Lenovo Vibe Z2 Pro tulajdonos. Eleinte a G3-al és a Huawei Ascend Mate 7-el szemeztem, de végül megvettem a Lenovot 120-ért Edigiben, eddig jól teljesít. Szerintem ezt vedd. Többet tud mint a G3, igaz ez 6"-os kijelző, de erősebb, hidd el.
2015. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó telefon!! A képernyő full HD a kamera nagyon szép képeket csinál, nagy a tárhely, ráadásul gyors is... vedd meg nem fogod megbánni...
2015. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
Utolsó válaszoló melyik telefont jellemezte?Mert nem a G3-at az biztos.
2015. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmiképp ne vedd meg a G3at persze ha 4 óránként szeretnéd tölteni ajánlom!! még akkor is merül ha hozzá se érsz, sőt mondok jobbat még akkor is ha töltöd és mondjuk belépsz facebookra ;)
2015. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!