Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek használt iphone 6 ot...

Merjek használt iphone 6 ot venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék nyáron venni egy iphone 6 ot, 64gb ot minimum, ez az istyle oldalán, a tmobilenál 275 ezer FT ba kerül. A jófogás.hu oldalon nézelődtem, 170-180 ezer forintért már árulnak iphone 6 64gb ot leírás szerint tökéletes állapotban. Személyesen megnézném vásárlás előtt biztos, de mivel nem volt még iphone-om , nem tudom hogyan működik ez a letiltás és az apple azonosító dolog, sok olyanról hallottam már, hogy a vevő miután kézbe vette lezárt az iphone, és nem tudta feloldani. Miket érdemes tudnom , megéri venni ( lehet-e ilyen baja, vagy valami rejtett hiba ) , vagy inkább gyűjtsek új iphonera?

2015. jún. 11. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem éri meg kockáztatni. Max ismerőstől vennék használtan, akiben megbízom.
2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

első dolog, amivel bebiztosíthatod magad 100%-ra, az az, hogy gyári függetlent veszel.


amiről meg te beszélsz, az az iCloudból való kilépés, valóban fontos, hogy a tulaj lépjen ki az Apple ID-jéből.

én azt tanácsolom ilyen esetben, hogy előre mondd az eladónak, hogy ne is csináljon semmilyen visszaállítást, hanem majd előtted megcsinálja a helyszínen, így láthatod, kilépett belőle.


az benne van, hogy van valami hibája, hiszen épeszű ember nem sok esetben adná el a néhány hónapos telefonját, pláne nem 64 gigásat. 16 gigásról könnyebb elképzelni, mert mondjuk idő közben rájött, hogy az kevés neki.

2015. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Akinek nem elég 16 GB tárhely az nem tudom mit akar csinálni a telefonjával.
2015. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megnézni 1 jó minőségű filmet, vagy sok videót, képet csinálni :P
2015. jún. 12. 03:08
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként köszi, még rágódom
2015. jún. 12. 03:08
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd át, hasznos információkat találsz leírva így nem jársz pórul ha használt iphonet veszel. Amúgy meg ne ilyen jófogás oldalakon akarj vásárolni hanem szakmai oldal apró részén pl:


[link] itt nem igen járhatsz rosszul.

2015. jún. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem pl. azért nem lett elég a 16 giga, mert sűrűn videózok hosszabb ideig, szóval az elég gyorsan megeszi, ha a telefonon mondjuk belakva van 8-9 giga szabad hely. :D
2015. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti van, en vettem es ahelyedben nem kockaztatnek. Az ebay-en kulfoldrol meg csak csak, de egyebeknt az USA-ban kevesebbe kerul, igaz szallitasi koltseg de sztem megeri:-)
2015. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!