Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 Aqua jó telefon?

Sony Xperia M2 Aqua jó telefon?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy Sony Xperia M2 Aqua-t! Az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó telefon? Ár-érték arányba megfelelő? Gyors, fagy-e? Szép képeket készít?

Feketébe vagy fehérbe szebb?

Köszönöm!:)

16/F


2015. jún. 11. 20:47
 1/7 anonim válasza:

fénykép készítés 5*

ár érték arány 3*

gyorsaság 2,5*

FAGY MINT AZ ÁLLAT 1 HÓNAP UTÁN!!!!

2015. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Azért várok még válaszokat!:)

2015. jún. 11. 21:14
 3/7 anonim válasza:
5%
SZAR
2015. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
El ne hidd! Nagyon jó telefon :D Az enyém 1 éves, és aránylag jól bírja :D Az első fél évben nem volt vele semmi gond, mostanában van néhány zizzenése, meg ilyenek, de ez is lehet hogy csak azért van, mert nem kapcsolom ki rendszeresen, és folyamatosan jár szegény xd. Csak ajánlani tudom :D Ha gyakran elejted a telefonodat, akkor meg főleg. Vagy 50szer leejtettem -nem túlzok-, többször derék magasságból (mind véletlenül, elég béna vagyok xd), tok nélkül, és csak 51. leejtésre tört be a képernyője, azt is azért, mert hülye szögben esett le a betonon a sarkára :D Azért azt ne várd, hogy z3 teljesítményt nyújtson, és fel kell készülni sd kártyával, mert egy fél év után nagyon kevés lesz rajta a szabad hely. Viszont szerintem kitűnő az ár-érték aránya, szóval nyugodtan megveheted :D
2015. júl. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok :D

2 nagyobb hibája van még. Az 1-ik, hogy max fényerővel se látod mindig a dolgokat rajta, ha a nap rásüt a kijelzőre, csak ha közelebb hajolsz, valamint rossz képeket csinál. Az előlapi még nem olyan gáz, de a rendes kamerával nem fog belőled profi fotós válni :D

2015. júl. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem bronzba van, nagyon szép, jó képeket készít, fél éve van meg és egyáltalán nem fagy le
2015. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is bronzban van, tokot azért nem vettem rá, mert nagyon szép, és csak eltakarná :/
2015. júl. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!