Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A toktól feljött a védőfólia,...

A toktól feljött a védőfólia, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z3 telefonom van és van rajta védőfólia de mikor vettem egy tokot és felraktam rá akkor az egyik sarkában feljött a fólia. Tegnap vettem egy újabb tokot de attól mind a négy sarkában feljött a fólia. Cseréltessem ki a védőfóliát? Vagy mit tudok csinálni? Mert ha kicseréltetem akkor szerintem a másikkal is ez lesz a probléma de tokot meg muszáj tennem rá mert hajlamos vagyok leejteni a telefont sajnos..

Előre is köszönöm:)



2015. jún. 13. 13:18
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha tokban van akkor kisebb a szükségessége a védőfóliának, én olyan tokot használok ami a hátulját és a szélét védi, a kijelzőt meg a fólia.
2015. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ezaz hogy én is olyan tokról beszélek ami a hátlapját meg az oldalát védi, sima szilikon tok..:/

De azért köszönöm

2015. jún. 13. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

edzett üveget tegyél rá, azt nem tudja felszedni a tok

nézd meg ezt [link]

2015. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!