Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Zsanett222222 kérdése:

Mi a véleményetek a Sony xperia Z2ről? Mert ezt a telefont szeretném megvenni!

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon jó telefon. Gyors is, meg a minősége is nagyon jó.
2015. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:

A sajátomat nagyon szeretem, már pár hónapja koptatom, és kellemes, gyors, még vállalható méretű (átlagosnál kicsit nagyobb kézzel, megszokható, hogy hogyan kezeld 1,5 kézzel). Ráadásul szép is. Ami már most biztos, hogy tok nélkül a hátlap tuti karcos lesz, már nyertem vagy 2-t, viszont az enyém fehér, szóval annyira nem látszik. A zajszűrős fülhallgatóról nem tudok nyilatkozni, nekem nincs, amúgy se azzal használnám. A Launcher használható, 1-2 dolog zavar (nem lehet variálni a kezdőképernyők sorrendjét, pl.)


Ami esetleg zavaró lehet:

- kapcsolatok néha (2-3 hetente 1x), elindulás helyett kilép, de másodjára gond nélkül elindul

- hangerőszabályzó billentyűk nem nagyok, zsebben nehéz őket eltalálni

- (dokkoló csatlakozója szabadon van, kissé kilóg a designból, bár ehhez elég szőrszálhasogatónak kell lenni)

- a kamera melegszik, 4k alatt a szoftver is jelzi, hogy kiléphet, ha túl maga a hőmérséklet

- a telefon tok nélkül csúszik, figyelni kell, hova rakod le (és még így is lehet baleset)

- ebből és a méretből adódóan arra is figyelni kell, hogy fogod

- egykezes gépelés elég esélytelen, instant ínhüvelygyulladás/agyérgörcs

- nekem sikerült a jack bemenet mellé egy kis krátert gyártani, amikor remegő kézzel próbáltam bedugni a fülesem, úgyhogy gondolom ilyen jellegű terhelésre nem olyan ellenálló a keret

- töltőkábel nem valami hosszú (mivel USB kábel is, ugye)

- igényes egy erősebb (1A) töltőre, alap Samsung töltőn képes volt merülni (pedig nem Asphalt 4-ezés ment rajta)

- közvetlen (t.i. rátűz a nap a telefonra) látszik az érintőháló (fényes pontsorok a kijelző teljes felületén), a használatot nem zavarja, és nem is csúnya, de azért na.

2015. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a darab engem is érdekel


" a kamera melegszik, 4k alatt a szoftver is jelzi, hogy kiléphet, ha túl maga a hőmérséklet "


ez normál fullHD felvételnél is jelentkezik vagy csak a 4k izzasztja meg?


köszi a választ

2015. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 savanyújóska ***** válasza:
Az igazsag az hogy meg nem videoztam vele annyit, 10p FHD es 2p 4K utan meg teljesen normalis.
2015. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) még néztem a Z3 compact-ot, és szerintetek az valamilyen szempontból jobb?
2015. jún. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!