Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Új mobilra lenne szükségem, de a döntés nehéz. Két telefonon gondolkodok: iPhone6 vagy az új Samsung S6. Valaki, akinek esetleg az egyik megvan? Vagy akinek van tapasztalata egyik, vagy mindkét telefonnal? Az ár nem számít. Esetleg még szóba jöhet a Sony Xperia Z3. Tudom, hogy ez sokat vitatott kérdés, mert van aki Samsungos és van aki iPhoneos,de hátha akad valaki, aki tud normális választ, tippet adni. Köszi!

2015. jún. 5. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Z3-am van, szerintem a világ legjobb telója én semmiért nem cserélném le.
2015. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
igazából mindegy hogy a kettő közül melyiket választod. mind a kettő csúcs telefon. itt a kinézet és a rendszer dönt.
2015. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
iPhone 6! Stabilabb, és tovább tudod normálisan használni, mint az Androidot.
2015. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is i6. az nem fog neked laggolni. ide 8 mag oda 8mag.. és ezt most nem fikázásból mondom.. a droid még mindig nincs olyan szinten optimalizálva,hogy ki is ahsználja azokat a magokat. ráadásul az iphone azonnal megkapja a bejelentett új ios-t nem kell rá honapokat várnod mint mondjuk most kijött a dorid 5.1 és majd október karcsony környékén megkapja az s6.
2015. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hasznos információkat :)
2015. jún. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!