Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a 3G, LTE,...

Mi a különbség a 3G, LTE, adat-roaming között?

Figyelt kérdés
Illetve, amikor nincs wifi, és bekapcsolom ezeket, akkor nem kéne mindig netnek lennie a mobilon? Hiába kapcsolom be a 3g vagy lte-t sokszor akkor sincs net, ha olyan helyen vagyok.

2015. jún. 14. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő, adatátviteli szabvány. Most ezt nem fejtem ki, 3G lassabb, LTE gyorsabb. A szolgáltatódnak nincs ott mobilnet lefedettsége valszeg azért nincs neted. Az adat roaming meg csak külföldi hálózatokon érvényes.
2015. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy kis segítség:

[link]

[link]

2015. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha vidékre megyek érdemes vennem plusz net mennyiséget? 1 giga mire elèg?
2015. jún. 14. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nemtudja neked senki megmondani, attól függ mire használod. De attól hogy veszel plusz netet csak a sebessége lesz gyorsabb, a minősége ugyan az marad. :D
2015. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem töltesz sokat (pl. videónézés, torrent, nagy képek), akkor 1-2 hónapra is bőven elég lehet.
2015. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha például streamelnék... :D
2015. jún. 14. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A streaming nagy adatforgalom-zabáló. De az is attól függ, mennyit használod. Pár perc belefér néha, de ha pl. órákig online rádiót hallgatsz, vagy filmet nézel, két napig se tart 1 gigabájt.
2015. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh értem... de, ha pl. én lövök élő streamet? akkor is ugyanúgy leszívja gyorsan igaz?
2015. jún. 14. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
a skype kb 4mb adatforgalmat csinál két mobil eszköz között percenként, ehhez viszonyíts... HDben olyan 23 mega percenként
2015. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!