Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40....

Milyen telefont vegyek 40. 000ft körül?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 40e ft körül szeretnék telefont ,mert szerintem fölösleges többet kiadni egy telefonért és ebben az árkategóriában már elég jók vannak ha valami nagyon szupert küldtök akkor megcsúszhat egy kicsit az ár. Igazából nem tudom milyet vegyek ,nézegettem ,de nem fogott meg egy sem különösképp. Mindenképp legyen új ,Iphone nem játszik. Valami androidosat szeretnék ami nem fagy és megbízható. Csak gyors legyen játékok fussanak , min. : 5mp kamera, 4magos 1gb ram és felette.. és nagyobb márkák közt gondolkodok pl. Samsung, Nokia, Sony, HTC ... 4-5col közt legyen. Ha tudtok megbízható GSM oldalakat onnan is rendelnék akár. Mit ajánlanátok? Köszi előre is.

2015. jún. 14. 21:24
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
83%
Moto E 2015 legjobb androidos ennyiért.Expansysról tudod megvenni.
2015. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha wp-s is érdekel lumia 640et is találhatsz ennyiért
2015. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsivel kevesebbért a Lumia 535-öt, kicsivel többért pedig a Lumia 640-et tudom ajánlani Neked.
2015. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!