Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerenék venni 1 drágább...

Szerenék venni 1 drágább telót elvileg van rajta 1 év garncia. Honnan tudhatom meg hogy nem hamisitvány? Küldtök pár képet eredeti telfongaranciáról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 18:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
pls segítsetek!
2010. febr. 28. 18:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom használtan vennéd. Elvileg minden garancialevélen szerepenlie kell a készülék típusának, színének, a garancia kezdetének és a kiállító aláírásának és a bolt pecsétjének. És én úgy tudom, hogy a garancialevél a telefonhoz jár és nem a bolt adja ki, tehát a boltos kiveszi a levelet a doboznól és lepecsételi, kitölti. Tehát ha Samsung készüléket veszel, Samsung garancialevelet keress - ne valamilyen egyszerű nyomtatványt.
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
(előző) Egyébként milyen telefont szeretnél venni?
2010. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha hivatalosan kereskedőtől veszed (és nem magánszemélytől aukciós oldalon), akkor biztos kapsz rá garanciát, a magánszemély bizonytalan. Vettem telefont magánszemélytől egy időben rendszeresen, 1-1 évig bírták, de nem vártam garanciát, és nem volt drágább 1-2ezer Ft-nál egyik se, viszont akkoriban nem is volt pénzem boltban vásárolni új telefont. Mikor lett, lehetőségem, vettem boltban garanciálisan új telefont, Samsung márkát, 3-4 éve használom, leesett, megkarcolódott, már rég nem kéne működnie, de mégis hibátlanul működik.
2010. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a garancialevél csak blokkal együtt érvényes!!!!!!!!

szóval ha szerepel a garancián a bolt neve címe,pecsétje,és ugyan az van a blokkon is,akkor eredeti és érvényes.valamint.a garancialevélen rajta van az imei szám,a telefonban is ennek kell lennie.

nem tudod belinkelni az oldalt ahol van?

2010. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
használtba akarok nokai n97-et de nem mutatok 1 eredeti gari képet?
2010. márc. 1. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:

na végíg lapoztam a tesz-vesz-t.kerestem neked olyat,de ezt te is megteheted.

így néz ki: [link]

2010. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
thx ha tud még vki akk küldjön pls!
2010. márc. 1. 16:39
 9/12 anonim válasza:
Blokk nélkül teljesen mindegy, csak blokkal együtt érvényes. Mennyiért vennéd?
2010. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nono a belinkelt kép a vodás gari..ilyet csak a voda ad,a gyári garipapír ilyen: [link] pannon meg ilyet ad: [link]
2010. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!