Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csepp-, por-, és ütésálló...

Csepp-, por-, és ütésálló okostelefon vagy atombiztos tok is elég?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csepp-, por-, és ütésálló telefonra lenne szüksége a férjemnek a munkája miatt. Légyszíves írjatok ilyenekről véleményeket, illetve arról hogy egy nagyon tuti tok kiválthatja-e a telefon csepp-, por-, ütésállását?

#porálló #cseppálló #ütésálló tok #ütésálló okostelefon
2015. jún. 15. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen telefont szeretnétek és még okos is legyen akkor az drága mulatság lesz..én először utánanéznék ilyen tokoknak és ha nem találok semmit akkor elgondolkoznék azon hogy megérné-e a telefon.
2015. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
70-80 ezer körüli összegre gondoltunk anyagilag. Nem kevés de átgondolva jobban megérné, mivel így éves szinten kell telefont neki venni! Ami egyrészt azért gáz mert megy a bosszankodás amikor elromlik másrészt meg az utánajárás miatt. Olyan helyen dolgozik ahol por is van, gépzsír is befigyel meg egyéb finomságok. Próbált már különböző tokokat, de mindig akkor esik ki az ember kezéből amikor nincs a tokban. Jah és a teló kell neki mert a munkájával kapcsolatban is hívhatják! Az okoshoz azért ragaszkodnánk mert egyrészt olyan az előfizetés amiben van net is, másrészt otthon inkább elnetezik a telóján minthogy a géphez ülne neki így kényelmesebb. (bár gondoltam már arra is hogy nemokos strapabíró teló plusz otthonra egy tablet neki)
2015. jún. 15. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy Nokia 3310-est és egy SONY Z2/Z3compact tabletet.
2015. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kac-kac 3310! az mondjuk sztem nem csepp por és ütésálló! hidd el nem viccből akar ilyen tulajdonságokkal rendelkező telót!
2015. jún. 15. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen teló, pláne okostelefonban egy vagyonba kerül, ráadásul csak mérsékelten bírják a strapát, nem olyan szinten megbízhatóak, mint egy golyóálló mellény. 70-80-ért eleve csak ócskábbat kapsz, megveszitek, aztán esetleg ugyanúgy tönkremegy, mint az eddigiek.


Én a helyében vennék inkább egy ócska butatelefont pár ezerért, azt beleraknám egy jobb fajta tokba, és mellé tablet.

2015. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi például ezekre gondoltunk:

[link]


[link]


A CAT-ot láttuk pár tízessel olcsóbban is, és annak a töréstesztje is jó volt.

De most elbizonytalanodtam

2015. jún. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!