Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont olcsón?

Okostelefont olcsón?

Figyelt kérdés
Milyen androidos okostelefont ajánlotok 25e forintig? Internetezésre meg telefonálásra kéne csak.

2015. jún. 14. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Androidosok közül egyik sem jó ennyiért, Windows Phone 8.1 rendszerű mobilokat nézz, pl Lumia 435, az megéri ennyiért
2015. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 435,530,535
2015. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen olcsón mindenképp Androidos kell, akkor LG Optimus L65. És bár Android-párti vagyok, de szerintem ilyen olcsón csak Windows Phone-osak a jók, például Microsoft Lumia 532.
2015. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is írták, ebben a kategóriában az Androidosakkal csak a szívás van, minimum a duplájánál kezdődnek a használható telefonok.


Nézz inkább egy WP-s Lumiát, azok között az olcsó is gyors és stabil.

2015. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is azért akarod eladni, mert gyorsan merül?

[link]

Utolsó bekezdésben le van írva, hogy gond van az akkujával

2015. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Droidosból ennyiért csak használtat szabad. Azok között vannak igencsak jó ajánlatok is. Na persze nem a Gigabyte, Akai, és társai.
2015. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Látom hirdetés miatt valószinüleg törölve lett a kommentem. Elnézést érte.


Viszont megjegyezném hogy a Gsmartom akksija nagyon is jól birta, ha egész nap lógtam rajta, játszottam, akkor is kibirt 1 napot, átlagos használattal 2-3-at. (kb 2 évet használtam) Ez okostelefon viszonylatban egyáltalán nem rossz. Én bevallom azért adom el, mert a kamerájával nem voltam megelégedve, mivel mindössze 5Mp. Illetve kezdtem kicsinek érezni a maga 4 colos kijelzőjét. Egyébként azért választottam a Gigabyte-ot anno mert ugye a Gigabytenak elég sok közük van a számitógépekhez, és ezek számitógép alapu telefonok. Nagyon jól össze van rakva. Ne hasonlitsuk már az Akai-hoz! :) Csak azért mert friss versenytárs az okostelefon piacon, ne nézzétek le. Sok régi motoros márkánál simán jobb már most is.


Másrészről az igaz hogy újonnan ennyiért nehéz értelmeset találni. De igazából ha a kérdező tényleg nem azért veszi hogy panorámaképeket csináljon a Bahamákon vagy NFS No Limits-et játsza rajta, akkor igazából a 25-50 közti kategben találhat megfelelőt.

2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!