Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély garanciális javításra?

Van esély garanciális javításra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bevittem szervízbe egy töltőcsatlakozó hibás nokia lumia 610-est, és 2 hónapos várakozás után kaptam vissza. A töltő most már jó, de a hangszórót tönkre vágták. Azt hallom, ha csörög, de telefonálni csak kihangosítva tudok, mert semmit nem hallok belőle. Szeretnék reklamálni, de nem tudom bizonyítani, hogy előtte müködött rendesen. Mit tudok csinálni? Délután megyek vissza, addig örülnék pár bíztató szónak. Nem szeretnék 6500 ft-ot a kukába dobni. :- (
2015. jún. 15. 12:15
 1/2 Tengor ***** válasza:
A hangszóró probléma is garanciás. Ha a töltőt garanciásan javították, akkor ezt is kell.
2015. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ricsix11 ***** válasza:
oszttársamnak meg betörték a telo kijelzőét és képtelenek voltak ingyen megcsinálni szval szerncséd lesz sztem am hogy 6500 forint a javitás vagy a telo ?
2015. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!