Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok? Xperia Z3...

Mit választanátok? Xperia Z3 vagy Note 4 vagy Galaxy S6 vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés
Ezek közül (!) szerintetek melyik a legjobb készülék, és miért?

2015. jún. 15. 21:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
40%

s6, iphone-nál már 4 óta alig van valami frissítés, csak a képernyő nő mindig.


Emellett szeretem személyre szabni a mobilomat, és s6-nál elég sok opció van erre, iphone-t meghagyom azoknak, akik nem értenek vagy nem akarnak túl sokat foglalkozni a mobil beállításaival/ személyre szabásával.

2015. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
22%

11#


Uramisten! Tütütütüüüümmmm ...És az idei év legnagyobb aranyköpése díjat... *dobpergés* ... A 11-ES VÁLASZOLÓ NYERTE! Gratulálunk! Kérem nyilatkozna? Milyen érzés hülyének lenni?

2015. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
29%
jaja hagyd meg azoknak az s6ot akik szeretik a sado mazot :DDDDDD meg a rovid szofveres tamogatast :D fagyast akadast, macerat :D
2015. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb macera még mindig az apple termékekkel van..
2015. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
miert is?
2015. jún. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
75%
Nincs képernyőtükrözés, nincs vezetéknélküli direkt fájlküldés, az itunes pedig csak odafele szinkronizál vissza nem. Csengőhangot (nem azokat a gagyikat ami már a telefonon van) beállítani is csak gépen keresztül lehet. Ja, az air drop sem müködőképes csak amikor akarja... S mindez 200 ezer forint fölött...
2015. jún. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Kicsit félek a sony z3-tól, mert a Media Markt-ban kipróbáltam, és elég sokat kellett azon is gondolkozni, hogy megnyissa a kamerát, viszont mikor az elkészített képet akartam megnézni végképp gondolkodóba esett... viszont nagy előnyének tartom a vízállóságot, illetve a külseje nagyon szép, és nagy a kijelzője
2015. jún. 19. 15:33
 18/41 A kérdező kommentje:
az s6-nak lenyűgözött a kamera, meg alapból az egész telefon gyorsasága, ahogyan a not4-nek és az Iphonenak is. Tulajdonképpen eddig az s6 tetszik a legjobban, bár kicsit nagyobb kijelzőnek illetve vízállóságnak örülnék :/
2015. jún. 19. 15:35
 19/41 A kérdező kommentje:
továbbra is jöhetnek az érvek!
2015. jún. 19. 15:36
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

#16-os

Az Apple termékek nem érik meg az árukat. De nem igaz amiket leírtál, nekem iPhone 5s-em van. Van képernyőtükrözés, vezetéknélküli direkt fájlküldésen nem tudom pontosan mit értesz. Az iTunes pedig szinkronizál visszafelé. De beszéljünk az Androidról...

Nem értékállóak, 1-2 év múlva az eredeti bolti ár kb. 5%-ért sem tudod eladni. A legtöbb idővel belassul, ez tény, és ezt nem kell nekem megmagyarázni, hogy nem. A Google Play egy putri. RAM kezelés szörnyű. Támogatottság borzasztó rövid.

Én tényleg nem akarom oltani az Androidot, volt már több Androidos készülékem, ismerettségi körömben, családban is mindenkinek az van, úgyhogy jól ismerem a rendszert. Nekem elegem lett belőle, az állandó szenvedés, bug, laggolás, task kill, clean master, újraindítás tortúrából... nekem sokkal jobban bejött az iPhone, ezért is ajánlom. Tudásilag valamivel kevesebbet tud, mint az Androidos csúcskészülékek, de cserébe egy nagyon megbízható, biztonságérzetet adó rendszert kapsz (ami villámgyors, és nagyon jól optimalizált), nagyon hosszú támomgatottsággal, értékállósággal. Van kivétel persze az Androidok közt, amik normálisak, ilyen a HTC One M széria, és a Nexus.

2015. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!