Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-nek nagy hátránya, hogy...

LG G2-nek nagy hátránya, hogy nem lehet leszedni a hátlapját? Akinek ilyen telefonja van, írna róla véleményt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Öcsémnek ilyen van, ő meg van vele elégedve. Nekem g2 mini, annál már gáz lenne, volt, hogy csak az aksi kiszedésével tudtam újraindítani. Nem a legjobb megoldás, de hatásos, ugyanezt a g2-vel meg nem lehet megcsinálni ha lefagy, és nem reagál semmire.
2015. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem okoz semmi hátrányt. megfelelő gombkombinációval bármelyik telefont újra lehet indítani
2015. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jún. 17. 19:28
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a G2 nagyon jó telefon, nekem is ilyen van és egyáltalán nem baj, hogy nem lehet levenni a hátlapját. Ha pedig lefagy akkor... a G2 nem fagy le, elég erős gépecskét sikerült összerakni, gond nélkül futnak rajta az alkalmazások. Sokan a Ram-ra panaszkodnak, hogy a 2GB-ból kb. 500MB elérhető, de szerintem ez sem okoz gondot. Az akksija is jó 3000mAh-s amivel laza használattal akár 2 napig is bírja, de egy mindenképp. Szép képeket és videókat is csinál, illetve számos extra is megtalálható a telefonon pl. távírányítóként is használhatod, a Quick Window alkalmazások, a Quick Memo képernyőkép készítő/szerkesztő, a Quick Translator ami valós időben fordítja le a szavakat, amit a kamera lát. Van itt még egy extrákkal teli Jegyzetfüzet, egy ébresztő óra, időzítővel és stopperrel, videó szerkesztő, dokumentum nézegető /pdf, word, excel, ppoint/.
2015. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is egy G2 tulajdonosa lettem és tényeg fantasztikus telefon!

2015. júl. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!