Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni egy Samsung...

Mit lehet tenni egy Samsung Galaxy Trend Plus készülékkel, ha állandóan kikapcsol? (Vodafone)

Figyelt kérdés

Sajnos a garancia pont most járt le. Vigyáztam rá, és nem használtam őrült sokat. Először csak WIFI hasznákatakor, böngészéskor kapcsolt ki, most már kikapcsolt WIFI mellett is, akár fényképezés közben is. Ha csak úgy elvan a táskámban, és nem nyúlok hozzá, akkor nem kapcsol ki. Visszakapcsolás után kb. 30%-ot esik az aksi töltöttsége, és sokszor újra kikapcsol még kétszer.


Mit lehet tenni? Mennyibe kerül kb. a javítás? Érdemes próbálkozni?


2015. jún. 17. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkut kene cserelni benne.
2015. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Kipróbáltam azokat a funkciókat, amiknél kikapcsolt úgy, hogy töltőn volt. Nem kapcsolt ki. így igazad lesz. Azt hittem, valami szoftver baj, és azzal nincs jó tapasztalatom (szervíz után nem sokkal kezdte előlről -másik telefon).

Már rendeltem is aksit az e-bayen :)

2015. jún. 17. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Oooo hat ha nem tul draga ( marpedig 3000 forint alatt kaphato), inkabb eredetit vegyel, mint valami kinai masolatot.
2015. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! 6 euró volt szállítással együtt, gyári, bontatlan!

(1900 Ft -itthon 4000 alatt nem találtam, ami vicc, de ez van). Németországból rendeltem, június 23-24-re ígérték.

2015. jún. 17. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Tegnap meg is jött az aksi Németországból, azóta nem kapcsolt ki a telefon, pedig gyilkoltam, hogy teszteljem!

Köszönöm még egyszer a segítséget!

2015. jún. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!