Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy S6 edge?

Samsung Galaxy S6 vagy S6 edge?

Figyelt kérdés

Ha a pénzt nem nézzük melyik a jobb? Negatívumként olvastam,hogy böngészésnél torzítja a képet,a jobb aksi ellenére jobban merül mint a sima S6 és kényelmetlen a fogása.Nem tudom,hogy ezek mennyire igazak.Nektek mi a véleményetek?


Kérlek más milyen telefont ne ajánljatok,engem kifejezetten ezek érdekelnek.



2015. jún. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudását nézve, nem tud többet az edge. Szóval akkor inkább a sima s6. De ha kinézetre is rámegyünk, akkor kétségtelen, hogy az edge visz mindent.

Az, hogy a fogása...az szerintem inkább személyes kérdés. Kinek a pap.....kinek a papné :D

2015. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ajanlok uj telefont :D az a baj mindkettovel, hogy a gyarto neveben az elso S utan nincs Z, es az M helyett nem R van :DDD ugy lenne hiteles :D
2015. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2, sok samu el van B"szva, de nem az s6:) Ez az egy biztos..
2015. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat.. legyen igy :D de tenyleg :p raferne mar egy ertelmes telefon :D
2015. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lényegében semmi különbség, hardveresen és szoftveresen is teljesen egyformák, mindössze a kinézetük kicsit más az Edge két oldalt ívelt kijelzője miatt, és persze hogy több, mint 50 ezerrel drágább.
2015. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdező.. ***** válasza:
Ha a pénzt nem nézzük akkor az s6 edge a jobb,de csak a külseje miatt.
2015. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!