Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z2 telefon megállja...

Xperia z2 telefon megállja helyét 2015-ben? Vagy érdemes mevenni?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont szeretném megvenni a T-mobilnál előfizetésre de nem tudom hogy ez a telefon 2015-ben is elegendő lenne? elbírna minden játékot? nem akadna?

Illetve hallottam róla pár problémát hogy gyorsan melegszik meg beázik a beázás igazabból nem annyira fontos de nem is utolsó szempont ezek mennyire igazak?



#telefon #Sony Xperia Z2 #Megéri megvenni 2015-ben #Megállja helyét 2015-ben #Jól járok ha megveszem
2015. jún. 18. 11:50
1 2 3
 11/24 kérdező.. ***** válasza:
Az antutut te ne nézd.A legkönnyebben befolyásolható dolog.Ráraksz egy másik szoftvert már más pontot fogsz kapni.
2015. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor tehát vannnak olyan programok amiket ha ráteszel lassíthatják? Tudsz mondani egy ilyen programot?
2015. jún. 18. 12:18
 13/24 kérdező.. ***** válasza:

Hát például ha kicsit felhúzod a procit akkor már több pontot kapsz.

De például ott a nexus 5.Forumán azzal hülyéskedtek,hogy ráraktak mindenféle romokat és egyikkel több pontot értek el mint a másikkal.Valaki 40k feletti pontot ért el valamilyen rommal,a gyári szoftverrel pedig ilyen 30k-t.Szóval ezt úgy befolyásolod ahogy akarod.

2015. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Oké már értem. Csak gondolom proci húzásnál jobban melegedne meg kárt is okozhat nem? Nem tervezem hogy felhúzom csak érdekelne.
2015. jún. 18. 12:24
 15/24 kérdező.. ***** válasza:
Persze,nem ajánlatos sose húzni egy telefont,ez nem pc ahol van hűtés is.
2015. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a telefon. Milyen a kijelzője? Mármint ha ránézel van olyan szép mint például a LG G2 vagy Huawei P7?
2015. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A kijelzője 5,2 col full hd x-reality is van benne ami a sony tévékben is van karcmentes mineral üveg van rajta karcmentes!!! Gyönyőrű kijelzője van!!! :) Sok tesztet néztem róla és azokban látszott is milyen szép a kijelzője.
2015. jún. 18. 14:20
 18/24 A kérdező kommentje:
És nagyon jó betekintési szöge van napfényben is lehet látni rendesen a kijelzőt.
2015. jún. 18. 14:35
 19/24 anonim válasza:
Megéri megvenned! Nekem is Z2-m van és nagyon szeretem, semmi baja nincs minden úgy működik ahogy kell. Nagyon gyors!
2015. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

#16: Eddig nem tudtam összehasonlítani azokkal a modellekkel a képernyőjét, de annyit mondhatok, hogy elég fassza cucc. Napon is rettentő jól olvasható, az automata fényszabályozás kitűnően van kalibrálva. Nem egy Super AMOLED, de ha a színjavító módot kapcsolod be a képernyőbeállításoknál, ez is mesés színeket ad. Egy gondom van vele, hogy ha éjjel az ágyban játszom vele, még akkor is megvakulok, az a minimál fényerő nekem sok.


Kérdező: nem tudom, hogy az egész szériára jellemző-e vagy csak az enyém lett eltolva, de amíg KitKat volt rajta, addig még a 60°C-is elérte egy nevetséges 5 életes CandyCrush után. Lollipop óta a hiba megszűnt (hőrekord 46°C), úgyhogy javaslom a szoftverfrissítést, érezhető itt is, meg az üzemidő is megnőtt.

2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!