Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z2 telefon megállja...

Xperia z2 telefon megállja helyét 2015-ben? Vagy érdemes mevenni?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont szeretném megvenni a T-mobilnál előfizetésre de nem tudom hogy ez a telefon 2015-ben is elegendő lenne? elbírna minden játékot? nem akadna?

Illetve hallottam róla pár problémát hogy gyorsan melegszik meg beázik a beázás igazabból nem annyira fontos de nem is utolsó szempont ezek mennyire igazak?



#telefon #Sony Xperia Z2 #Megéri megvenni 2015-ben #Megállja helyét 2015-ben #Jól járok ha megveszem
2015. jún. 18. 11:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Most már mindenképp ezt választom ha minden igaz jövőhéten lesz meg már alig várom.:) Eddig nem tudtam biztosra hogy elég lesz e ez a telefon 2015-ben illetve rá 2 évvel is hogy megállja e a helyét de most már megnyugodtam ez a telefon lesz. :) A gyors válaszokat köszönöm mindenkinek!!! Sokat segítettetek. :)
2015. jún. 19. 15:33
 22/24 davidbarrett050 válasza:

Nekem antutun 41 ezer pont jött ki de akkor mindent amit lehetett leállítottam, amikor nem volt leállítva akkor 40300 jött ki. Nekem semmi bajom vele imádom kegyetlen erős telefon


Z2 tulaj

2015. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Egy pár hónapja használom és nekem csak avval van a bajom hogy az sd kártyáról eltűnek az adatok de ebayról lett rendelve ugyhogy lehet annak van baja meg a gombok mintha máskép mozognának meg a pereme mellé bemegy kicsit a kosz. De mindenkinek ajámlom merr ténleg nagyon jó telefon élmény használni van egy hasonló árkategoriás gépem a teló sokkal gyorsabb! Meg a netet érzem kicsit gyengének rajta de az lehet azért van mert a wifi nem anntenás meg csak 5mb-os szóval avval lehet a probléma de aki ezen a telefono gondolkozik az nyugodtan vegye meg!
2015. szept. 14. 16:25
 24/24 A kérdező kommentje:
De aki ezt szeretni megvenné az figyeljen vásárlásnál ín a super gsm nél vettem és nem kaptam hozzá azt a jó kis fülhalgatot meg dokolót meg ilyeneket ugyhogy vásárlásnál odafigyelni. :)
2015. szept. 14. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!