Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami baj lehet a telefonomma...

Valami baj lehet a telefonommal? (Z3c)

Figyelt kérdés
Sziasztok! két hete vettem a telefonomat, és ma vettem észre, hogy ha megnézem az akumulátor uzemidejét, akkor már csak 1 napot és néhány orát ír ki, amit azért találok furcsának, mert kb a megvétele ota folyton 100%-os toltottségi szintnél kb 2 napot írt ki. :S szerintetek ennyit romlott volna az akksija? vagy mi lehet a gond? (a háttérben futo alkalmazásokat mindig becsukom, Wifi-t használok, normál esetben nincs bekapcsolva semmi sem csak az automatikus elforgatás)
2015. jún. 18. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudom mondani mint a korábbi kérdésednél.

Pár töltési ciklus kell neki, hogy pontosabban tudja becsülni a hátralévő időt. Valószínűleg már beleszámolja a használati szokásaidat.

Megnézheted még, hogy mik fogyasztanak sokat.


Az akkumulátor romlásának ilyen rövid idő alatt nincs sok esélye.


Amúgy milyen android van rajta? Lollipop általánosságban valamennyit rontott ezen.

2015. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lollipop van rajta és koszonom a választ :)
2015. jún. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!