Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont ajánlanátok a számomra?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Androidos telefont, amelyiknek legalább 1500 MB RAM-ja van és minimum Quad-core 1,2-1,4 GHz órajelű a processzorja.


Majd november-december környékén szeretném megvenni, addigra tudnám összegyűjteni a rászánt 180-200 eurót.

Ami a márkát illeti, lehetőleg ne Hauwei, Alcatel és a hasonló "csúcsminőségek" legyenek.


Néztem az LG G2-t és a Galaxy S4-et. Viszont ezeknek kicsit magas még az áruk, nem tudom fél év múlva mennyi lesz.


Aki válaszol, annak előre is köszönöm a válaszát!


(ha valamit elrontottam, vagy nem jól írtam a fentiekben, akkor bocsánat, nem igazán értek a telefonokhoz)


2015. jún. 18. 17:37
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
Moto G 2nd Gen 4G/Lumia 735 vagy használt nexus 5.
2015. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráérsz majd akkor telefont nézni, addig sok új mobil fog megjelenni, a mostaniak közül pedig néhány el fog tűnni
2015. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A mostaniak közül szeretnék választani. Mert gondolom azok a telefonok, amik mostantól jönnek ki, még csak a közelében sem lesznek a 200 eurónak.
2015. jún. 19. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!