Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy téglásított Galaxy...

Van egy téglásított Galaxy Y-om. Hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy CyanogenMod 7 volt rajta, de vissza akartam tenni a gyári rendszert. Az Odin rendben felismerte, beállítottam mindent, majd elindítottam a folyamatot. Kb. 10 perc után még mindig úgy tűnt, hogy nem csinál semmit, a SetupConnection feliratánál leragad. Leállítottam az Odint, és azt láttam, hogy valami kétség kívül történt, ugyanis a telefon amikor bekapcsolom, egy fehér képernyőt mutat, illetve van egy rossz recovery, ami mindig újraindítja a telefont, amikor belépek, és még van egy szürke képernyő, szerintem ez lenne a Download mód, ilyenkor felismeri az Odin, de a reakció ugyanaz. Próbáltam már többféle Odinnal, számítógéppel és ROM-mal is, vagy ugyan így megállt, vagy hibaüzenettel befejezte. Az az érdekes, hogy amíg nem nyúltam a telefonhoz, a gyári rendszer volt rajta, addig is így viselkedett az Odin-nal. Számomra azért érdekes a dolog, mert már korábban csináltam ilyet, de másik telefonnal, de ott sikerült.
2015. jún. 19. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Asszem szoftverileg tönkrebasztad :D

Grat

2015. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes. Tegnap megpróbáltam újra és ezúttal sikerült. De csak 4 fájlos rommal és pittel. Most nem tudom, milyen régiós a telefon, de van rajta magyar nyelv és tökéletesen működik.
2015. okt. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!