Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony xperia m4 aqua telefonn...

A Sony xperia m4 aqua telefonnal lehet a tengerbe fotózni vagy videózni?

Figyelt kérdés
Erre kíváncsi lennék mert szerintem a sós víz szétmarja. De a bemutató videókban a tengerbe fotóznak, ezért arra lennék kíváncsi hogy ez lehetséges e?
2015. jún. 19. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Hát mivel vízálló gondolom igen. (sose volt sony-m nem tudom mit bír)
2015. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár másodpercet kibír, de nem ajánlom,hogy tengervizbe merítsd.
2015. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon merítgetném vízbe!


Apumnak samsung nem tudom mije van és az is vízálló elvileg.Én mindig mondtam pár másodpercnél tovább ne hagyja vízbe,persze egyik nap csak azért is többször videózott 5-10 perceket a medencében. Aztán másnap reggel már be sem kapcsolt,már este is szarakodott. Most 2 hétig szervízben van.


Ezek a telefonok max arra jók,hogy véletlen beejted a kádba,medencébe,pocsolyába,kicsit elázik,ráöntesz vmit nem megy tönkre.De ha percekig víz alatt van az nem tesz jót neki az fix!! Kíváncsi lennék,hogy a teszt telefonok meddig működtek,mert azt nem reklámozzák.

2015. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hali! Nekem egy Sony Z3 Compactom volt (még megvan és semmi baja) simán fotóztunk vele víz alatt, akár több percig is, sőt videóztunk is vele és semmi baja, immár 2 éves. Jelen pillanatban is megvan és működik, csak lecseréltem XZ-re! De azért érdemes vigyázni velük, ja és csak édes vízben lehet használni, tengerben nem!
2017. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!