Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon való egy 12...

Milyen telefon való egy 12 évesnek? Valami jobbat mondjatok!

Figyelt kérdés
Majd októberben jár le az előfizetés és akkor kapok új telót. Szerintetek milyet kérjek? Ti milyet Kérnétek? JA, és azt is leírnátok h addigra kb mennyibe fog kerülni? Valami jót mondjatok! Én Iphone 5s-re gondoltam...

2015. jún. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

egy 12 évesnek biztos nem vennék iphone-t..

október még messze van. addig kijön egy csomó telefon. majd kérdezd meg ezt szeptemberben.

2015. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
Majd októberben tedd fel újra a kérdést és ajánlunk egy jó kis középkategóriás telót ami még épp hogy való egy 12 évesnek.
2015. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
csucskategorias keszuleket semmikepp, mert erosen fenn all annak a veszelye hogy a kifejletlen szemelyiseget egy 12 evesnek rossz iranyba fogja terelni :D es most barki barmit mond, vigyazni se tud raa ugy
2015. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Valami olcsóbb Lumia. Jól működik, eléred rajta és nem baj ha elveszti.
2015. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az IPhone 5s szerintem jo. Csak iPhonet vennék a helyedben,a Samsung,Htc stb nagyon rossz.regen voltak más telefonjaikat,de az Iphone a legjobb.
2015. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!