Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tárhely problémám van, többi...

Tárhely problémám van, többi lent. (? ) Sürgős!

Figyelt kérdés
Új telefonom van (lg leon) és letöltöttem rá a hearthstone-t és a world of tanks-ot. mentek is szépen, aztán jött egy frissítés a hearthstone-hoz és azt írta kevés a tárhely. Van benne egy 8 Gb-os sd kártya, de nem tudom kijelölni, hogy automatikusan arra kerüljenek a dolgok. Az alap memória 8 gb, ebből az android foglal el 4,5 gb-t. Letöröltem midkettőt és újraraktam a hearthstone-t, de most már azt sem engedi telepíteni mert kevés a tárhely. SZóval valami ötlet? Vagy hol tudom beállítani hogy az sd-kártyára mentse a dolgokat?

2015. jún. 20. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások>alkalmazások itt keresgélj
2015. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Basstats00 válasza:

Ugyan ez van velem is

Viszont nekem L fino-m van

Nem lehet beálitani a tárhely opción belül mert ott csak a foglalt helyet irja es h mi foglalja azt a részt

Ahogy utánna néhtem a root-olás a megoldás ami NEM VESZÉLYTELEN.Nemtudom ensem mi a megoldás.Segitsen akk ért hozzá

2016. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!