Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows vagy Android?

Windows vagy Android?

Figyelt kérdés

Melyik mellett döntenél és miért?

(Annyira elegem van már az androidos telefonomból, hogy következőnek Windowsost szeretnék, ezért érdekelne a ti véleményetek is.)



2015. jún. 20. 17:20
1 2
 1/13 kérdező.. ***** válasza:
2015. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
IOS.
2015. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kérdező.. ***** válasza:
71%

Ha nincs sok pénzed akkor WP.

Ha sok pénzed van akkor IOS.

Ha pedig android kell akkor csak stock android.

2015. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
én android után váltottam wP-re. szó szerint megváltás volt. most egy Lumia 535 büszke tulajdonosa vagyok immáron kerek egy hete :) és hiába alsókategória, hasít, ahogy kell! most komolyan, mégis melyik 40 ezres androidos telefon van ennyire gyors? na jó, a Moto E 2015 biztos, először én is azt szerettem volna, csak a vaku meg a vastagsága miatt inkább lett az 535
2015. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
#1: méghogy nincsenek rá normális alkalmazások! én eddig mindent megtaláltam, amire szükségem van!
2015. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kérdező.. ***** válasza:
69%
Hát ez is emberfüggő.
2015. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Windows is jó, csak a Lumia 520 ami nekem van, nem adta át az igazi élményt. Jóféle a Lumia, csak sajnos nem nekem.

Újra váltottam androidra, Motorola Moto G2-re.

2015. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
#3as megmondta a teljes igazsagot :D ;)
2015. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is androidos volt eddig.

Eredetileg azért választottam azt, "mert ahhoz bármilyen alkalmazás hamar elérhető, míg a WP-ra sokkal később, vagy nem."


Aztán rájöttem, hogy nekem nem is kell olyan alkalmazás, ami ne lenne elérhető WP-ra.


Az viszont elsődleges volt számomra, hogy a rendszer ne fagyjon, lassuljon be egy idő után.


Mivel iOS-re nincs pénzem, így WP-ra váltottam.

NAGYON jó döntés volt.


A Windows rendszer stabil, gyors, ezért megbízható.

Eddig nem ütköztem olyan akadályba, hogy ne találtam volna nekem kellő app-ot rá.


Ha ez számít valamit: felnőtt vagyok, és értelmes dolgokra használom a készüléket. Nem azt nézem hogy milyen játékok futnak rajta, vagy a legdivatosabb app rajta legyen... :)

2015. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
59%

Android:Nem olcsót kell venni belöle és ez is lehet stabil.

Olyan mint a gépeken a Windows.Nem azért használják az emberek mert hú de jó hanem azért mert az az elterjetebb és arra van több alkalmazás.Személyre szabható.

WP:Kevés még rá az alkalmazás.De kaphatsz olcsobban is használható,stabil készüléket.Kezd egyre elterjetebbé válni.

2015. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!