Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás. IPhone vagy...

Telefonvásárlás. IPhone vagy Samsung?

Figyelt kérdés

telefonvásárlás előtt állok szerintetek melyik gyártótól vegyem és milyen modellt? Nagyából 250000 ft ot költenék rá de az a telefon kibírjon lassulás nélkül 4-5 évet is és ne legyen nagy telefon hogy egy normális zsebbe beleférjen

igények:jó kamera legalább egy napot birjon ki az aksi alkalmazás futtatás: gmail pár játék pl: clash of clans real racing skype



2015. jún. 22. 13:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha csak ennyi az igényed, akkor szerintem Microsoftot kéne venned.

Ha ehhez a kettőhöz ragaszkodsz akkor inkább iPhone a stabilabb operációs rendszer miatt.

2015. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
#1: írta hogy játék is kell neki, úgyhogy iPhone
2015. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is inkább iPhone-t javaslom, egy 6-ot.

engem nagyon meglepett, mikor a kezemben fogtam először, mert az akkori 4,5"-es telefonom fogása is kissé kényelmetlen volt számomra, nálam olyan 4-4,3"-nál húzódik a határ. gondolom a kerekített formák miatt volt kényelmes fogni, de el nem képzeltem volna, hogy kényelmes lesz a 4,7"-es méretével, ha tehetném én azt vennék, bátran merném ajánlani 4-5 évig, bár azért ilyen igények mellett egy galaxy s6 sem olyan elvetendő, kivételesen egészen jól sikerült az eddig zászlóshajókhoz képest szoftveresen is, viszont egy lehelletnyivel nagyobb az 5,1"-es méretével. talán annyi szól ellene, hogy az s6-ot 4 év után már valószínűtlen, hogy jó pénzért el tudod adni(én olyan max 50ezerre tippelnék), i6-ot meg olyan 70-80 körül, de ezek tényleg csak tippek.

2015. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
iphone mindenkepp
2015. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iphone
2015. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Samsung mindenkèpp! Eddig S6nál nincs jobb.
2015. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iphone 5S is elég, ezeknek a féltételeknek. Abból is ennyi pénzért egy 32GB esetleg és akkor sok játék is fér rá, de ha nem kell olyan sok, akkor 16GB is megteszi( 215 000 egy 32GB)
2015. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!