Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik az ideális...

Bence2601 kérdése:

Szerintetek melyik az ideális telefon?

Figyelt kérdés

Csak nézegetem a telefonokat és kíváncsi vagyok melyik a jó? Jelenleg sony xperia M2 van nekem, és valami jobbat keresek. A feltételek:

-A kijelzője legyen min. 4.5"

-A tárhely legyen min. 16GB (M2-nek 5 vagy 8 giga és elég hamar betelt)

-Hátlapi kamera 10MP-nél nagyobb és szép színes és éles legyen (láttam már xperia z1-et és nagyon szép a kamerája 20 megapixeles)

-Előlapi kamerája is legyen, normál minőségű (M2 előlapi kamerája 0.3MP, eléggé vacak)

-Az hogy hány magos a proci telefonoknál (kiemelném hogy telefonoknál, ne higgyetek hülyének hogy nemtudom mi az, tudom én csak inkább a számítógépeknél) nem annyira tudom de legyen min. 4 magos

-Lehetőleg ne alcatel legyen meg társai, inkább valami márkás: Samsung, Sony, Lg, Asus, Nokia...

És még annyi, hogy lehet android is meg Windows Phone is, fényképezésre használnám, Inkább játékra de a hangszórója se legyen valami rossz :D árat nem írok mert csak kíváncsiskodok viszont ha drága a telefon használtan nézem meg majd...


2015. jún. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

HTC One M8


Egyedül a kamera nem felel meg a kéréseidnek, de cserébe Ultrapixel. Lehet vele szépeket fotózni.

2015. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy rengeteg teló van, ami ezeknek a tulajdonságoknak megfelel, van ami épp hogy, van ami simán, ezért segítene, ha legalább egy kb. árat mondanál
2015. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Lumia 930 , brutálisan akadás nélkül viszi még az Asphalt 8-at is így lassan 1 év után,nem akad,nem fagyott le még soha,strapabíró,32Gb nem bővíthető tárhely,bár nekem megfelelt ez a tárhely,mert eddig alig töröltem ki valamit a telóból amit 1 év alatt letöltöttem és még mindig van 10Gb, gyönyörű képet készítő 20Mpx-eles Zeiss kamerák,FullHD Amoled GG3-as kijelzővel és nem mellesleg az anyaghasználata pl. hátlap,a telefon alumínium széle prémium hatást kelt és van pár színváltozat is.Nekem neonzöld van :D
2015. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést,csak 1db 20Mpx Zeiss kamera :D már este van
2015. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
És ha többet használnád fényképezésre ,bár kicsit régebbi,de még mindig akadás nélkül menne rajta az Asphalt 8 stb. az a Lumia 1020 41Mpx kamerájával és persze természetesen ez is Carl Zeiss lencsés.Amúgy nézz utánuk az én általam leírt telefonoknak mert nem mindent írtam le.
2015. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Sony Z3,Z2, LG G3, Huawei P8, One plus One.
2015. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!