Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vennél a...

Milyen okostelefont vennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a telefonokhoz, így nem is tudom hogy mostanában milyet éri meg venni.:)


Viszont erre csak 40-50 ezer forintot tudok szánni.

Cél, hogy a kerethez képest a lehető legjobb paraméterekkel rendelkező telefon legyen, ami viszonylag lányos, szóval nem baj ha nagyobb, de ne legyen féltégla nagyságú :)



2015. jún. 22. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
HTC-re, Sonyra illetve LG-re gondoltam elsősorban. Viszont nem tudom, hogy ezeknek a márkáknak van-e ilyen értékben olyan telefonjuk, ami meg is éri.. nem pedig egy hulladék.
2015. jún. 22. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Lumia 735, ha kijön ennyiből, ha nem akkor valami olcsóbb lumia-t...
2015. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lumia 735 sajnos nem fog kijönni ennyiből, de Lumia 640 igen
2015. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És andoridos telefonba ne is gondolkodjak? Én úgy hallottam, hogy azok megbízhatóbbak. Ez hülyeség?
2015. jún. 22. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízhatóbb. Csak több app van rá (még). Alapból ha azt nézed mondhatni, hogy a WP a megbízhatóbb, de ez nem így van, csak androidos telefonnál könnyebb belenyúlni a sz@rba, és rosszul választani.

Szerintem is legjobb a lumia 640, vagy ha droid, akkor Motorola Moto E (2015, LTE)

2015. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdező.. ***** válasza:
Lumia 640/Moto E 2015
2015. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!