Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyek a jelenlegi...

Szerintetek melyek a jelenlegi legjobb mobil chipsetek?

Figyelt kérdés

Szerintem az exynos 7420, valamint a mediatek helio X20 sem néz ki rosszul. (lehet megvárom azt a telefonvásárlással)

Szerintetek melyikek a legjobbak?



2015. jún. 23. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A Snapdragon 810 is nagyon jó lenne, ha nem lenne a hővel problémája.
2015. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos,,,,azt nagyon elrontották ilyen téren.
2015. jún. 23. 21:22
 3/6 puritan ***** válasza:
Ha számít a telóban a GPS is, akkor egyértelműen a Snapdragon.
2015. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden számít :D

És a snapdragonból melyik? A 810-re gondolsz? Vahy csak úgy általábab a snapdragon procik?

2015. jún. 27. 23:40
 5/6 puritan ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyik verziószámtól, de a mai Snapdragon procik mind kezelik a Glonass műholdakat is. Másodpercek alatt talál jelet, és pontosan pozícionálja magát akár épületben is.

A korábbi MTK-s telefonjaimban működött ugyan a GPS, de egy sem volt olyan szintű, hogy pl. autóban megbízhatóan navigálni lehessen vele.

2015. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
+1 utolsó. A Snapdragon nem jelent semmit GPS terén, a Qualcomm gpsOne nagyon gyenge chip. Ha a GPS és az akkuidő számít, akkor a Samsung Galaxy S6 a jó, amiben Broadcom BCM4773 van egy Exynos 7420 mellett, már ha van rá 150-200 pénzed. [link] 80k alatt nem láttam olyan telot, amiben használható GPS chip lett volna, a mini kivitelt mindenképp érdemes kerülni, mert azokba általában a leggyengébb GPS kerül.
2015. okt. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!