Mit tud kideriteni?

Figyelt kérdés
valakivel kotekedtem,irogattam neki mobilrol,egy vodafon feltoltos kartyarol,ki tudja deriteni a telefonom ip cimet a rendorsegrol? vagy miket tudhat meg a telefonomrol,esetleg adatokat,kepeimet ,reg kitorolt kepeim is lathatja ,telefon memoriamat?
2015. jún. 24. 01:00
 1/7 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy ilyen kis piti ügy miatt bemegy a rendőrségre.Meg ha be is menne,biztosan nem foglalkoznának vele.
2015. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire paranoiás vagy, miért írtál neki? Egyébként ha olyat írtál (pl. életveszélyes fenyegetés) vagy zaklattad, azért szerintem feljelenthet, onnantól a rendőrség már megtalál.
2015. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként sms-t írtál vagy más üzenet küldési módot használtál (pl. Facebook, Viber, Skype stb.)?


#1

2015. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lol, a #2-es meg a #3-ast is én írtam, elnézést az elsőtől :D
2015. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem fenyegettem,csak elmondtam szerencsetlennek meg stb,moilrol irtam

mit tudhat rolam kideriteni? telefon memoriamhoz is hozza tudnak ferni?kepekhez stb?

2015. jún. 24. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
jesszus... ha nem egy vérbeli hackert cseszegettél, akkor a telefonszámodon kívül (azt látta amikor írtál neki) SEMMIT nem tud kideríteni. A rendőrség kideríthet rólad sokmindent, de egy egyszerű beszólás miatt nem fognak csinálni semmit. Ha mondjuk életveszélyesen megfenyegetted volna, a rendőrség kiderítené hogy holvagy
2015. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rendőrség megfelelő emberrel bármit kideríthet rólad. De az alsógagyi (csak példa) rendőrség az ég világon semmit nem tud kideríteni a telefonod adatain kívül (pl telefonszám). Ahhoz hogy a teló memóriájához, stb hozzáférhessenek, hackerre lesz szükségük. Olyan meg nem terem minden almafán. Mellesleg ha olyan a telód amin nincs net, akkor még a hackerekkel sem mennek semmire. Mellesleg nem hiszem hogy bemenne a rendőrségre. Ha be is megy, nem foglalkoznak vele. Ha élőben odamennél hozzá egy konyhakéssel és mondanád neki hogy megölöd, akkor indulhatna per, de ha csak smsben írtad neki hogy mész és belefolytod a vécébe, nem csinálnak semmit. Te sem perelnél be azért mert én itt azt írom neked, hogy elütlek holnap a 8kerben...
2015. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!