Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-re hol érdemes...

IPhone 5s-re hol érdemes tokot venni?

Figyelt kérdés
Barátnőm születésnapjára szeretnék neki venni, sürgős lenne!

2015. jún. 24. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Itt lehet tokot venni és csináltatni is: [link] :)
2015. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyedi: [link]

Nem egyedi, de sok tok van és nagyon jók: [link]

2015. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
üveget is vegyél rá, az védi meg nem a tok [link]
2015. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
csak az ebay-on a magyar eladók 99% ott veszi a tokot 500-2000 forint között, szállítással, aztán eladja őket 5000-10000 forintokért itthon :) szóval ha van paypalod akkor ott érdemes venni
2015. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakis ebayen. Hülye aki máshol veszi, mert tényleg az itthon árult tokok is kb. mind ebayről vannak.
2015. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Gondolkodtam, hogy én is ebay-t írjak, de mivel nem mertem még rendelni onnan, nem írtam. Akik ebay-t írtak. Biztonságos onnan rendelni? Meg fog érkezni a csomag rendesen?
2015. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Szerintem tokshop, istyle vagy ikiegészítők ezen a három helyen vannak elég normális tokok

2015. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti!


Igen, abszolút megbízható az oldal. Persze fontos, hogy korrekt eladótól rendelj, de ha esetleg nem érkezne meg a csomag, és időben jelented, akkor visszakapod a pénzed.

Nálam eddig a leghúzósabb az volt, mikor nem érkezett meg a csomag, és az eladó is törölte magát ebay-ről, de még így is gond nélkül 2 nap alatt vissza lett szolgáltatva a pénzem.

Még sosem fordult elő, hogy hoppon maradtam volna.

2015. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!