Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayes Iphoneról vélemények?

Ebayes Iphoneról vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezek régebbi típusú iPhonet venni, és hát eBayen olcsóbb, mint pl. Vaterán.

Mik a tapasztalataitok a "Seller refurbished" iPhoneokkal kapcsolatban?

Konkrétan ezt néztem ki, elég jó áron adják: [link]



2015. jún. 24. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
csak éppen Magyarországra nem szállítanak
2015. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan megbízható igazmondó profik árulhatják azzal a különbséggel hogy ha egy amcsi köcsög ver át azt fújhatod,veled nem lenne nehéz dolguk mert pirossal van írva hogy nem szállít magyarországra:)de szerintem rendeld meg
2015. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na igen.

1. nem szállít ide, de ez végülis mind1, mert az eladónak lehet írni üzenetet, hogy állnád a postaköltséget, ha elküldi.

2. 35ezerért egyáltalán nem olcsó egy összetákolt, "felújított" telefon

3. számolni kell azzal is, mi van, ha rányomnak egy kis vámot és áfát

4. csak egy töltőt kapsz hozzá.


én ilyen kompromisszumok mellett inkább rádobok még egy 5ezret, és veszek itthon személyesen egyet...és azt 100%, hogy megkapom, lesz róla papírom, talán dobozt is kapok hozzá és ha még jól is fogom ki.


mondjuk most, hogy megkapja az iOS 9-et, eléggé felmentek az áraik, alig lehet már találni 35-40 környékén...45 fölé felvitték az árakat.

2015. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. ismerős hozza el Amerikából, nem is rendelnék ingyenes kiszállítással törékenyt a tengerentúlról

2. ezzel a vám/adó is le van tudva

3. 32 gigásat vettem, 40ért, ilyet én nem találtam itthon


ettől függetlenül köszönöm az aggódó kommenteket :D

2015. júl. 9. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel tökéletesen működik, kijelző+hátlap karcmentes. Nem eredeti dobozban és tartozékokkal adták de ez legyen a legnagyobb baj, 41000Ft egy 32gb-os 4S-ért így is bőven megérte.

Egyedüli probléma vele az, hogy az aksiján érződik, hogy használt. Túl gyorsan lemerül, kell majd vennem egyet ebayről.

2015. aug. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!