Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy átlagos...

Szerintetek egy átlagos embernek mikor kellene mobiltelefont cserélnie?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 17:43
 1/7 anonim válasza:
Majdnem 9 éve használom a mostani telefonom (Nokia n73), és tökéletesen megfelel a célra. Igaz, netezni, videózni, zenét hallgatni, stb. egy tabletet használok.
2015. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Amikor elromlik az előző.

Az emberek 95%-nak nincs is szüksége sem mobiltelefonra, sem a zseb PC-re.Nem is tudom régen hogy a nyavalyába tudtunk minden infót meg nélkülük és tudtuk azt is hogy mit és hogy csinál a másik.

2015. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy, de kb 2-2,5év alatt mindig sikerül elnyűni egyet, úgyhogy nekem kb 2-2,5évente "kell", pedig nem használom túl sokat
2015. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha okostelefont használ, úgy akkor, amikor a telefon sebessége már nagyon nem tart lépést az alkalmazások, weboldalak stb. fejlődésével, tehát kellemetlenül lassúvá válik a telefon használata. Én eddig egyszer cseréltem okostelefont, négy év után.


Butatelefon bármeddig jó, amíg nem romlik el. Egyszer butatelefont is cseréltem mondjuk, az ezeréves, fekete-fehér képernyős telómat cseréltem ki egy olyanra, amivel lehetett rendes csengőhangot beállítani, zenét hallgatni meg fényképezni, és nem 15 SMS-t tudott tárolni, hanem több ezret.

2015. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor, ha kedve szottyan egy újra.
2015. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 24. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mikor úgy erzi, és van rá pénze. Van aki évente cseréli, mert szereti cserélgetni, és persze megengedheti magának, van aki 5 vagy több évis is használ egy telefont. Ez így nem lehet megmondani, hogy ekkor meg ekkor kellene cserélni, mindenki maga dönti el. Ha valakinek fél évente új kell, az is az ő dolga, meg ha akkor vesz űjat, mikor tönkrwment a régi (ha ez 10 év akkor annyi) az is.
2015. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!