Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még teljesen új vagyok Snapcha...

Még teljesen új vagyok Snapchatben, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval pár hónapja kezdtem el "használni", de összesen 3 embert "követtem" eddig, őket sem ismerem személyesen, csak youtube-ról. Meg szoktam lesni miket postolnak mint "stories" de kb ennyiben ki is merül a tudásom.

Ma viszont felvett egy ismerős, és küldött is valamit (amikor kinyitott az applikációt a bal alsó sarokban volt egy "1" jelzésem, amikor a másik hármat nézem, akkor mindig a jobb alsó sarokban jelenik meg a szám)

Kérdésem az lenne, hogy akkor az illető privát úton küldte nekem a képet?? Illik rá válaszolnom? Abszolúte nem értek hozzá, please help!



2015. jún. 24. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Nem privátba küldte.Te is kuldhetsz vissza neki
2015. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha nem privátba küldte nem vagyok "köteles" válaszolni. vagyis ha más is láthatja, nem feltétlenül vár választ. remélem... annyira nem az én világom az egész...
2015. jún. 24. 20:53
 3/3 anonim válasza:
Ne vedd komolyan ennyire ezt az egészet.ha akarsz kuldessz valamit s ha nincs kedved akkor nem.ne akadj fenn ezen
2015. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!